Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehetek igy "talan" boldog?

Lehetek igy "talan" boldog?

Figyelt kérdés
Mar nincs mire varnom. Lassan 40 eves leszek es meg most sincs baratnom. Arra gondoltam veszek egy Doll-t. Mielott arra gondolnatok nem szexre. Nekem az hianyzik, h legyen mellettem valaki. Ezek a babak nagyon realisztikusak. Oltoztethetem vetkoztethetem. Simogathatom a hosszu hajat. Haj fetishem van. Nem a szex hianyzik hanem, hogy legyen melettem valaki. De az a helyzet, h mi lesz ha a lelki resz nem fog mukodni? Nem mondom, hogy 1x 2x nem fogok vele szexelni...lehet. De mondtam mas miatt akarom megvenni. Nem mehetek majd vele kirandulni, nem fog hozzam szolni sose. Lehet csak melyiti a maganyom. Jo lenne eldontenem, hogy mi lgyen mert nem sokara ha nem veszem meg, nem lesz tobb eselyem kesobb. Ha lett volna egy normalis no az eletemben ezt a penzt neki adom, de nem volt. Megcsaltak, elhagytak vagy szora se meltattak. A helyesirasert bocsi !

#bugyi #csaj #sex doll #mü tyúk #szilikon szerelem
júl. 10. 11:24
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Ha lenne valami esely ra, h legyen valakim mar megtortent volna.

Marad a baba. Nem hagy el, nem csal meg, nem zavarjak a hobbijaim, mindig sportos es fiatalos marad mig en oregszem, nem kell ra sokat kolteni miutan meg van, Meg tartja a sort a kezeben, nem lesz igy anyosom se stb Sok jo szarmazhat ebbol !

júl. 10. 16:03
 22/37 anonim válasza:
szerintem inkább fizess elő társkeresőre vagy járj el ebből a pénzből fesztiválokra, programokra, ahol tudsz ismerkedni
júl. 10. 17:23
 23/37 A kérdező kommentje:

ma 17:23 Ki fejtenetek azt nekem, hogy miert vagytok ennyire a sex dollok ellen? En azt vettem eszre, h sokan ellene vannak. Nehez elmondani ugy , hogy megertsetek ti is, hogy nem lehet parom. 38 ev alatt ra jottem erre. Mehetek en akarmilyen fesztivalra.

Engem leginkabb csak az erdekel, hogy a szexbaba tud-e valami lelki megnyugvast nyujtani?

júl. 10. 17:35
 24/37 anonim válasza:
#24 hát ha párt akarsz, akkor nem hiszem, hogy egy baba fog megnyugtatni.
júl. 10. 17:40
 25/37 anonim válasza:
23. Van olyan faszi, aki el is vette a babáját, a neten biztos megtalálod.
júl. 10. 19:47
 26/37 anonim válasza:
Ilyen mentalitással nem csoda, hogy nem akarnak veled ismerkedni a nők.
júl. 10. 22:25
 27/37 anonim válasza:
20, csaj vagyok és kedves is, többnyire
júl. 10. 23:05
 28/37 anonim válasza:
Ha barátkozni akarsz, arra nyitott vagyok.
júl. 10. 23:16
 29/37 A kérdező kommentje:
En is szivesen baratkozom barkivel aki no es nem itel el!
júl. 11. 00:36
 30/37 A kérdező kommentje:

tegnap 22:25

Nezd en nem voltam mindig ilyen. Mara mar ilyen lettem. Negativ, kedvtelen stb...Es azt se mondtam, hogy en nem vagyok hibas abban, hogy nincs senkim. De! Hibas vagyok. Te akkor se a kerdesemre valaszoltal, mert nem en vagyok a fő téma! A kerdes arrol szol, hogy van egy srac aki par even belul 40 eves lesz es (FELFOGTA AZT, hogy sose nem lesz mar baratnoje)arra jutott, hogy venne egy szexbabat maganak mert maganyos!. Es a lenyeg most jon, nem a szex miatt veszi hanem azert mert maganyos. Tud-e ebben az a baba segiteni? Maganyos leszek ha meg veszem tovabbra is vagy sem? Tudom, hogy nem fog velem beszelgetni, de megiss csak kinezetre 1 csajrol beszelunk.

júl. 11. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!