Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehetek igy "talan" boldog?

Lehetek igy "talan" boldog?

Figyelt kérdés
Mar nincs mire varnom. Lassan 40 eves leszek es meg most sincs baratnom. Arra gondoltam veszek egy Doll-t. Mielott arra gondolnatok nem szexre. Nekem az hianyzik, h legyen mellettem valaki. Ezek a babak nagyon realisztikusak. Oltoztethetem vetkoztethetem. Simogathatom a hosszu hajat. Haj fetishem van. Nem a szex hianyzik hanem, hogy legyen melettem valaki. De az a helyzet, h mi lesz ha a lelki resz nem fog mukodni? Nem mondom, hogy 1x 2x nem fogok vele szexelni...lehet. De mondtam mas miatt akarom megvenni. Nem mehetek majd vele kirandulni, nem fog hozzam szolni sose. Lehet csak melyiti a maganyom. Jo lenne eldontenem, hogy mi lgyen mert nem sokara ha nem veszem meg, nem lesz tobb eselyem kesobb. Ha lett volna egy normalis no az eletemben ezt a penzt neki adom, de nem volt. Megcsaltak, elhagytak vagy szora se meltattak. A helyesirasert bocsi !

#bugyi #csaj #sex doll #mü tyúk #szilikon szerelem
júl. 10. 11:24
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
ma 12:08 Itt nem tudok lelni sugarbaby-t ahol vagyok. Eselytelen.
júl. 10. 12:10
 12/37 anonim válasza:
Hát ennél már többre mennél egy kutyával is. Az kommunikál, kirándul, melletted van, stb.
júl. 10. 12:31
 13/37 anonim válasza:
11: Miért hol vagy? A világvégén? Börtönben? :D
júl. 10. 12:34
 14/37 A kérdező kommentje:

ma 12:34 Majdnem botonben es a vilsg vegen.

Van kutyam!

júl. 10. 13:41
 15/37 anonim válasza:
14: Fogva tart valaki? :S
júl. 10. 13:42
 16/37 A kérdező kommentje:
ma 13:42 Masik orszag. Itt nem tudom megoldani, hogy legyen valakim sehogyse. Marad a baba.
júl. 10. 13:46
 17/37 anonim válasza:
Menj el fodrásznak.
júl. 10. 14:29
 18/37 anonim válasza:

Ha annyi felesleges pénzed van, nekem jól jönne.

Viccet félre téve próbálkozz, nem vagy még idős, simán találhatsz párt. Menj el kirándulós társaságokba vagy társasjátékozósba, vagy bármi, amit szeretsz csinálni. Előbb-utóbb lesz valakid neked is, még a tolószékeseknek, lábtalanoknak is van párjuk sokszor.

júl. 10. 15:36
 19/37 A kérdező kommentje:
"Menj el fodrasznak"- :) Es ha azt keri a holgy, hogy vagjam le neki fius frizurara? Azt nem birnam meg tenni.
júl. 10. 15:54
 20/37 A kérdező kommentje:

"Ha annyi felesleges pénzed van, nekem jól jönne." Ha csaj vagy es kedves is akkor neked adom!

Viccet felre teve az a gond, hogy az evek alatt nagyon maganyos lettem. Mar felek eloben nyitni az emberek fele. Otthol ulos vagyok. Nincs kocsim. Nincs barati tarsasag. Meg regen ide oda elmentem. A legkozelebbi Varos eleg messzire van ide. 99 kg vagyok es 173 cm. Nem vagyok sovany.

júl. 10. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!