Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Talán az őrangyalom figyel?

Talán az őrangyalom figyel?

Figyelt kérdés

Már nagyon pici korom óta anyukám szerint van egy őrangyalom.Dédmamám kb.1 éves koromban halt meg, és állítólag nagyon szeretett.Miután meghalt sokszor mentett meg egy fura "jelenés".Volt egyszer, hogy beleestem olyan 2 évesen a vízzel teli hordóba, anyának meg mintha odasúgták volna, hogy menjen ki, ki is ment, és épphogy megmentett.Hasonló volt, amikor épphogy nem ütött ek egy autó.Mostanában egye többször történik velem jó dolog, pedig lassan a lelki összeroppanás szélén álltam, de mintha lett volna mindig velem valaki kedves, így egyedül kikászálódtam belőle.Bocsi ha kicsit kusza, de gyorsan írtam, és nem olvastam át :)

13/L



#anya #dédnagymama #őrangyal #boldog jelenések
2015. jún. 8. 17:21
1 2
 1/12 Legoman ***** válasza:
94%
Mindenkinek vannak angyalai. Isten rendeli melléd, hogy védjenek téged. Ez a dolguk, ez teljesen normális. Teszik, amit tenniük kell. :)
2015. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Legoman, te tényleg azthiszed, hogy az angyalok titeket szolgálnak? Tévedsz!
2015. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) azért volt fura nekem, mert minden ismerősöm szerint "látó" vagyok.Sokszor látok szellemeket, de angyalokat sajnos még nem lattam.Volt olyan is, hogy egy szellem a fülembe elkezdte suttogni, hogy segítsek neki.Tök para volt :o
2015. jún. 8. 17:46
 4/12 Legoman ***** válasza:
94%

Ismerős élmények. :)


2. válaszolónak:

Az angyalok Isten parancsait követik. Ha az angyaloktól kérsz valamit, azt Istentől kéred, hisz az angyalok is Istenhez imádkoznak.

2015. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dédmamád nem az őrangyalod.

Persze segítséget nyújt sok mindenben, de ő egy szellem.

Van őrangyalod is, ő is segít neked, viszont azt nem veszed észre.

Kicsit érdekesen hangzik, de ha elkezdenél meditálni kideríthetnél sok.sok dolgot:)

2015. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ui: Van ennek egy hiearchiája.

Rég halottam már de még egy részére emlékszek.

Lélek-Fénylény-Angyal-Arkangyal-Isten.

Hogy a lélek alatt mi van, azt már nem tudom.

2015. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd ezeknek utána olvasok, mert nagyon érdekel :)
2015. jún. 8. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem figyel, hacsak nem helyezett el mindenhol egy kamerát, és ha engem kérdezel ez már pedofil-gyanús!
2015. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

HA van őrangyalod, nem téged figyel!

HA van, környezetedet kell figyelnie, hogy távol tartsa tőled az ártani akarókat! (Lásd: "nagy emberek" őrző-védő szolgái).

Bármennyire is tetszik neked a feltevés, elhúnyt dédid nem lehet örangyalod, hiszen az "angyal" még soha testet nem öltött lény.

2015. jún. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És erre van bármilyen bizonyíték?
2015. jún. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!