Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Talán az őrangyalom figyel?

Talán az őrangyalom figyel?

Figyelt kérdés

Már nagyon pici korom óta anyukám szerint van egy őrangyalom.Dédmamám kb.1 éves koromban halt meg, és állítólag nagyon szeretett.Miután meghalt sokszor mentett meg egy fura "jelenés".Volt egyszer, hogy beleestem olyan 2 évesen a vízzel teli hordóba, anyának meg mintha odasúgták volna, hogy menjen ki, ki is ment, és épphogy megmentett.Hasonló volt, amikor épphogy nem ütött ek egy autó.Mostanában egye többször történik velem jó dolog, pedig lassan a lelki összeroppanás szélén álltam, de mintha lett volna mindig velem valaki kedves, így egyedül kikászálódtam belőle.Bocsi ha kicsit kusza, de gyorsan írtam, és nem olvastam át :)

13/L



#anya #dédnagymama #őrangyal #boldog jelenések
2015. jún. 8. 17:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
56%
Az én őrangyalom idegösszeroppanást kapott
2015. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Melyik írta azt hogy a dédmamája szellem ? dehogy is te kis butus ő a mennyben van istennel szóval ő is isten szolgájává vált lehet hogy épp a te őrangyalod :) És igen ismerős az érzés mikor valami figyel de próbáld a figyelmed elterelni majd egyszer csak nem lesz olyan érzésed mint aki figyelne 12F :) ! Pedofil jesszus szerintem ha te is így érzed mint ha egy olyan ember követne szólj anyukádnak és semmi baj sem lesz !
2017. jan. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!