Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szakítás utáni rémes mentális...

Szakítás utáni rémes mentális állapotom miatt, beszélgető partnerem lenne valaki?

Figyelt kérdés
A mentális állapotom elég rossz állapotban van szakítással kapcsolatos problémák miatt, esetleg lenne valakinek kedve beszélgetni akar ezügyben, vagy akár bármiről? Nagyon nyitott vagyok mindenre! Én mindenkit eltoltam magamtól mert ezt kérte, és most senkim sincsen. 20 éves fiú. Köszönöm!

júl. 1. 22:01
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Picsogsz itt

Irány a buli és csajoz

júl. 1. 23:16
 12/22 A kérdező kommentje:
Kedves 11, én személy szerint a bulikat annyira nem tartom erre jónak. Mármint csajozásra persze, de én inkább beszélgetek valakivel egy nyugisabb helyen, mindig törekszem mélyebb dolgokat kialakítani. És nem szerettem volna hogy picsogás legyen, jó kibeszélni magunkból ezeket a dolgokat, minthogy később robbanjon bennünk.
júl. 1. 23:49
 13/22 anonim válasza:
írj!
júl. 2. 06:32
 14/22 anonim válasza:

Habár technikailag én még nem szakítottam, de mióta megcsalt már nem érzem ugyanazt. Azóta meg se csókoltam.. Ez pedig lassan már 3 hónapja.. Szóval nálam is érik dolog, csak egy 5 éves kapcsolatnál igen nehéz ezt kimondani..

Nah mindegy, ha gondolod írj.

25F

júl. 2. 08:42
 15/22 anonim válasza:

#14 ne vesztegesd az időd vele.


Szakitsd meg a kapcsolatot, még barátnak se tartsd meg. Akiben nem lehet bízni, az semmire nem jó. És aki annyira nem tisztel, hogy megcsal, nem fog a te kedvéért megváltozni. Nem kapod vissza azt a bizalmat ami előtte volt.


Dobd ki, ne alázd meg jobban magad, mert ha látja, hogy még ezek után is maradsz, nem fog ennyire sem tisztelni. Egyre többet és többet megenged magának, mert te úgyis maradsz.


Dobd ki, és foglalkozz magaddal. 1-2 év és nagyjából egyenesben leszel.

júl. 2. 10:05
 16/22 anonim válasza:
Szia van korhatár?
júl. 2. 14:13
 17/22 anonim válasza:
37F szívesen beszélgetnék veled vagy másokkal is erről.
júl. 2. 14:18
 18/22 anonim válasza:

Minden barátom eltolta a barátságom,amikor párja lett. Tudomásul vettem,nem kuncsorogtam ...

Így nincs barátom,de azt hiszem,ma már mindenki a párja után lohol és a barátságok elveszítették a jelentőségüket.Sajnálok mindenkit, aki így járt -de talán időben kéne gondolkodni és nem feladni barátságokat ezt rosszindulat nélkül írom.


F

júl. 2. 19:00
 19/22 A kérdező kommentje:
Kedves 18as természetesen gondolkodni gondolkodtam, az hogy a rossz cselekvés valósult meg az már egy más kérdés :)
júl. 2. 19:20
 20/22 anonim válasza:
Irj nyugodtan
júl. 2. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!