Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan nehéz időszakban...

Mentálisan nehéz időszakban hol talál az ember beszélgetőpartnert? (Férfiként)

Figyelt kérdés
jún. 13. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha vannak barátaid érdemes esetleg ott megpróbálni. Mégis csak ismered őket, ők is téged, talán még segíteni tudnak. Amúgy ez egy nehéz kérdés. Főleg a mai világban, hogy kinek nyílsz meg. Itt a gyakorin vigyázni kell nagyon, mert soha nem lehet tudni, hogy ki van a másik oldalon. A másik meg, hogy a válaszok itt azért megmutatják az ember intelligencia szintjét is. Persze akadnak kivételek. Remélem össze jön egy beszélgető partner, ha nem itt, akkor valahol máshol. Vagy egy pszichológus, ha úgy érzed szükséged van rá, viszont az egy vagyon.
jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen

Van egy két barát de velük ilyenek ről nem beszélhetek mert még azt hiszik bzi vagyok

jún. 13. 08:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont a napokban láttam kiírta egy nő hogy depressziós és beszélgetne valakivel, több oldalon keresztül kommenteltek a jelentkezők
jún. 13. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:

2-3 barát... na nekem még az sincs. Egyébként jellemző... nő ír ki ilyen kérdést, az több oldal, de ha egy férfi... azt le se szarják, ott dögölhet meg, ahol van...


38F

jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!