Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szakítás utáni rémes mentális...

Szakítás utáni rémes mentális állapotom miatt, beszélgető partnerem lenne valaki?

Figyelt kérdés
A mentális állapotom elég rossz állapotban van szakítással kapcsolatos problémák miatt, esetleg lenne valakinek kedve beszélgetni akar ezügyben, vagy akár bármiről? Nagyon nyitott vagyok mindenre! Én mindenkit eltoltam magamtól mert ezt kérte, és most senkim sincsen. 20 éves fiú. Köszönöm!

júl. 1. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Ha nő lennél akadna bőven csak szelektálnod kéne. A férfiakba még bele is rúgnak nem hogy beszélgessenek velük. Esetleg egy másik férfi aki megértő, de nők nem fognak.
júl. 1. 22:02
 2/22 anonim válasza:
A homik betalálják majd.
júl. 1. 22:03
 3/22 anonim válasza:

Nekem írhatsz, nemsokára hasonló cipőben leszek sajnos

25N

júl. 1. 22:09
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, szívesen beszélgetek bármilyen nemű emberrel! :)
júl. 1. 22:14
 5/22 anonim válasza:
Nekem is írhatsz én is lelkileg offon vagyok egy férfi miatt. 24/L
júl. 1. 22:15
 6/22 anonim válasza:
Ha esetleg még szükséged van rá, írj.
júl. 1. 22:26
 7/22 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges megkülönböztetni embert embertől, címkéket és jelzőket aggatni rájuk. Jóindulatú beszélgetéseket szerettem volna ezzel a kérdéssel elérni, kortól nemtől szexuális beállítottságtól függetlenül. Hogyha bárkinek van kedve kiönteni a lelkét, az most megteheti.
júl. 1. 22:27
 8/22 anonim válasza:
Engem csak az érdekel a tagek között miért szerepel a szex?:D
júl. 1. 22:36
 9/22 anonim válasza:
Az most nekem is jól esne.. sokadik mélyponton vagyok már túl. 20/F
júl. 1. 22:36
 10/22 A kérdező kommentje:
Kedves 11es kérdező, a szex a párkapcsolatok részét szokta képezni, így szerintem ez is témába vág.
júl. 1. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!