Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Az incelprobléma miért nem...

Az incelprobléma miért nem közügy?

Figyelt kérdés

Valamiért az a reflex válasz, hogy a párkapcsolat magánügye mindenkinek, és senkit nem érdekel, ha valaki nem tud szexelni.


Ez rendben van, de közben az a legtöbb embert viszont érdekli, hogy mennyi a házasság, milyen a gyerekvállalási hajlandóság, a reprodukciós ráta, és általában mennyire boldog egy társadalom.


Az ilyen jellegű negatív statisztikák egyik legnagyobb okozója, hogy a fiatal férfiak 30-40 százaléka incel.


Ezért tehát végeredményben el kell ismerni, hogy az incelválság ma már közügy és mindenkit érintő probléma, aminek a kezelését akár állami szinten is kéne menedzselni, nem?



jún. 20. 13:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim válasza:

"Mi lenne ha elég lenne ha a férfinak normális értékrendje van?"


A normális értékrend nem elégséges, hanem szükségesm feltétel, de az inceleknél ez hiánycikk. (nem, a szingli pasiknál, hanem akik az incel világban élnek)

jún. 24. 14:16
 52/69 anonim válasza:
#51 Tökéletes megfogalmazás, 100%-ig egyetértek!
jún. 24. 14:18
 53/69 anonim válasza:

51


A normális értékrend például az, hogy nem felszínes, nem egomániás, nem nagypofájú, nem veri a mellét, nem pletykál, nem árt másoknak a hátuk mögött, emberszámba vesz mindenkit és tisztel (kivétel az egomániás, felszínes, fhaszméregetőket), becsületesség, ő maga elvégzi a munkát és nem mással végezteti el, nem támadja a gyengébbet, hogy neki jobb legyen, nem káromkodik stb.

Na most ezek olyan tulajdonságok amelyekkel nagyon sok, sőt az incelek többsége rendelkezik, de ennek ellenére is csak a szhar jut nekik.

Morális tekintetben az incelek oldalán az igazság.

jún. 24. 14:22
 54/69 anonim válasza:
#53 Az incelekre sokszor jellemző butaság és nőgyűlölet eleve kizárja a normális értékrendet. Úgyhogy itt megbukik a "Morális tekintetben az incelek oldalán az igazság" tézised is.
jún. 24. 14:26
 55/69 anonim válasza:

54


A nőgyűlölet nem jellemző. Bár utálják a femináciokat, de ezen kívül csupán nyitott diskurzust szeretnének különféle témákat illetően, amelyek bár néha tabuk feszegetésével jár, hosszabb távon a megismeréshez vezethetnének.


Az, hogy például megemlíti a hipergámiát az szerinted nőgyűlölet? Csak szépet szabad mondani, vagy mi ez az ovis szint?

jún. 24. 14:34
 56/69 anonim válasza:

Az incelek szamara eloirt "normalis ertekrend", hogy csendben szenvedjenek, vagy odatartsak a masik orczajukat is.



40F incel

jún. 24. 14:38
 57/69 anonim válasza:

#55 Dehogy, én pont üdvözöltem a hipergámia említését! (#43-as komment)


És de, sajnos nagyon is jellemző a nőgyűlölet a köreikben. Nézd meg pl. a #27-est, aki kötelezné a nőket arra, hogy jöjjenek össze incelekkel. Ez mi, ha nem nőgyűlölet és a nők emberszámba nem vétele?


Én egyébként nyitott vagyok a diskurzusra, amíg az én alapvető jogaimat nem akarják csorbítani, vagy a férfiakat terhelő minden felelősséget a nőkre tolni.

jún. 24. 14:40
 58/69 anonim válasza:

“ Nézd meg pl. a #27-est, aki kötelezné a nőket arra, hogy jöjjenek össze incelekkel. Ez mi, ha nem nőgyűlölet és a nők emberszámba nem vétele?”


A nőgyűlölet nem az lenne, ha nők verésére, politikai jogfosztására buzdítanának? Az, hogy össze akarnak jönni nőkkel szerintem a nőgyűlölet ellentettje.

jún. 24. 14:45
 59/69 anonim válasza:

#58 "A nőgyűlölet nem az lenne, ha nők verésére, politikai jogfosztására buzdítanának?"


Nem. Nőgyűlölet az is, ha nem vesznek minket emberszámba, meg akarnak fosztani minket a saját akaratunktól (ugye nem dönthetnénk arról, hogy mi össze akarunk-e jönni azzal az incellel vagy sem), tárgyként tekintenek ránk.


"Az, hogy össze akarnak jönni nőkkel szerintem a nőgyűlölet ellentettje."


Ebben sincs igazad, mivel ő nem azért akar összejönni azzal a nővel, mert _mindketten_ ezt szeretnék és _kölcsönösen_ boldoggá akarják tenni _egymást_, hanem azért, mert ő magányos, viszket a pöcse, _ő_ boldog akar lenni akár a nő szenvedése árán is.


Szerinted a nők szeretete az, ha akaratuk ellenére bele vannak kényszerítve egy párkapcsolatba és hogy olyan emberrel kell dugniuk, akitől ők undorodnak? Ez nem a nők szeretete, ez a saját maguk szeretete. A nők használásának szeretete. De nem a nők, mint emberi lények szeretete.

jún. 24. 14:54
 60/69 anonim válasza:

“ De nem a nők, mint emberi lények szeretete.”


Ne keverjük már az emberség és humanizmus kérdését olyan állatias dolgokkal mint a szex.

jún. 24. 15:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!