Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Huh, elég bonyolult kérdésem...

Huh, elég bonyolult kérdésem lesz, de remélem tudtok majd segíteni. A lényeg, hogy tetszik egy nálam (szerintem) kb 10 évvel fiatalabb srác. Eléggé magának való és nem indult valami jól a "barátkozás". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostmár ott tartunk, hogy kerül engem. Szóval, az eléjén én nyitottam, de ő elfordult. Mikor megjegyeztem a kollégának, akkor valószínű,hogy elmondhatták neki,mert a következő nap már félénken rám nézett, de én berágtam és nem mosolygtam rá. Aztán ő nézett rám csúnyán, utána meg direkt néztem őt, mikor mentem be a munkahelyre, ő meg nagyon félénken felém pillantgatott, de nem köszöntem neki és azóta kerül engem. Mit tegyek, hogy ez változzon? Vagy már késő?

2023. febr. 19. 10:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!Köszönöm szépen!
2023. febr. 19. 19:31
 12/22 anonim válasza:
Huh nekem is van ilyen.. bàr én fiú vagyok és nem igazàn mertem nyitni felé mert szerintem kavart valakivel az irodàból és akkor nyitott de én nem akartam..most szntem màr nem kavarnak de offolom.. nem làthatsz mögé.. szerintem engedd el
2023. febr. 19. 20:11
 13/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom elengedni. Kevés férfi iránt érzem, amit ő iránta. Válogatós típus vagyok. Annyira felkavarta a világomat,hogy egyszerűen nem tudok lemondani róla. Nem tudom most már miért kerül engem. Valószínűleg a legutóbbi "akcióm" miatt. Ritkán tetszik meg férfi ennyire, mint ő.
2023. febr. 19. 21:29
 14/22 anonim válasza:
30 éves nő 20 éves fiúnak? Hát nem tudom. Csak magamból kiindulva tudok válaszolni: esélytelen. Nem is néztem nőként 20 évesen a nálam 50%-kal idősebb nőkre, csak (esetleg fiatalabb) néniknek láttam őket. Ez mondjuk most is így van.
2023. febr. 19. 21:33
 15/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan 37 vagyok, ő meg olyan 27-28 éves lehet. Nem annyira kisfiú már. Nekem úgy tűnik érettebb is a koránál (különben biztos nem állnék vele szóba). Szerencsére sokan azt hiszik, hogy max 28-30 vagyok. Nem akarlak meggyőzni, csak leírom a gondolataimat.
2023. febr. 20. 06:46
 16/22 anonim válasza:
14: én sem győzködök senkit. Saját tapasztalásom alapján válaszolok a kérdésre és reagálok annak kiegészítő információira. Még 39 évesen se erdekelt volna 37-40 éves nő. Most se érdekelne 10 évvel idősebb nő, akár mikyen fiatalos. Azt is gondolom, hogy a férfiak többsége ezzel simán így lenne. Biztos van, aki igen. Esélye van, esélye sztem kicsi. Sok szerencsét!
2023. febr. 20. 07:01
 17/22 anonim válasza:
*30
2023. febr. 20. 07:02
 18/22 anonim válasza:
Hagyd egy kicsit "pihentetni" a dolgot, hátha bátorságot vesz és lép. Egyébként meg ennyi idősen ha nem közeledik Feléd annak oka van. Még ha bátortalan is,ha szeretne bármit Tőled biztos venné a lapot. Viszont ahogy leírod abból az is lejöhet hogy zavarja a közeledésed, de nem akar megbántani azzal hogy nemet mond.
2023. febr. 20. 08:44
 19/22 A kérdező kommentje:
Szerintem minden ember más, és mindenki magából indul ki, amikor nekem tanácsot ad. De egyikünk sem "ő" (azaz a srác), így gondolatolvasók sem vagyunk. Viszont én is arra jutottam, hogy pihentetem a dolgot. Pontosabban már 1 hete pihentetem (tulajdonképpen kerülöm). Nem szeretném, ha miattam kellemetlenül érezné magát vagy tényleg megutálna. Talàn egyszer úgy hozza a sors.
2023. febr. 20. 19:09
 20/22 anonim válasza:
Akkor minek hozod ide a maganügyeidet, ha mindent csak lerázol, ami nem passzol az elvárásoddal? Sztem ne kínozd meg azt a srácot ezzel a hozzáállással.
2023. febr. 20. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!