Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Huh, elég bonyolult kérdésem...

Huh, elég bonyolult kérdésem lesz, de remélem tudtok majd segíteni. A lényeg, hogy tetszik egy nálam (szerintem) kb 10 évvel fiatalabb srác. Eléggé magának való és nem indult valami jól a "barátkozás". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostmár ott tartunk, hogy kerül engem. Szóval, az eléjén én nyitottam, de ő elfordult. Mikor megjegyeztem a kollégának, akkor valószínű,hogy elmondhatták neki,mert a következő nap már félénken rám nézett, de én berágtam és nem mosolygtam rá. Aztán ő nézett rám csúnyán, utána meg direkt néztem őt, mikor mentem be a munkahelyre, ő meg nagyon félénken felém pillantgatott, de nem köszöntem neki és azóta kerül engem. Mit tegyek, hogy ez változzon? Vagy már késő?

2023. febr. 19. 10:29
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Felejtsd el.
2023. febr. 19. 11:07
 2/22 anonim válasza:
😂😂😂
2023. febr. 19. 11:57
 3/22 anonim válasza:

Édes istenem.😂 Milyen idős vagy? 20- 25 ?

Mert akkor kb érthető ez a bonyolult kérdés, de 30 felett már gáz. 😂

2023. febr. 19. 12:27
 4/22 anonim válasza:
Már megint egy olyan kérdés, ahol lényeges lenne tudni a kérdező nemi hovatartozását (már hogy milyen célú lenne ez a barátkozás), de pont az nem derül ki. Más fajta közeledés sikeres az azonos ill. különneműek esetében.
2023. febr. 19. 12:38
 5/22 anonim válasza:
Nem kellett volna elmondani a kollégáknak mit érzel. Már ez zavarhatja a korkülönbségen kívül.Kevesen tolerálják ha a kollégák tudnak a magánéletéről.Te gondolom harmincas vagy,a srác buszon...
2023. febr. 19. 14:12
 6/22 anonim válasza:
Engeszteld ki! ;)
2023. febr. 19. 14:29
 7/22 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnt úgy, hogy zavarná. 30as vagyok és én is viszonylag introvertált. Nagyon régen próbálkoztam ilyesmivel. A kollégák, csak annyit tudnak, hogy tetszik nekem. Igazából szerintem nem is foglalkoznak a magánéletemmel vagy az övével. Szeretném valahogy jóvá tenni a hülyeségemet.
2023. febr. 19. 18:16
 8/22 anonim válasza:
Próbálj vele négyszemközt beszélni. Mondd meg neki, hogy nem akarod őt lerohanni, de számodra szimpatikus, és szívesen megismernéd, beszélgetnél vele. Elmondhatod, hogy türelmes vagy, nem ítélkezel, szóval valahogyan próbáld elnyerni a bizalmát. Ha nem megy, akkor pedig hagyd.
2023. febr. 19. 18:48
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nos, eléggé félénk vagyok, ha ilyesmiről van szó, de megpróbálom. Tényleg nagyon bánt, ahogy vele viselkedtem. Félek, hogy nagyon elutasító lesz. Szerintem azzal indítok,hogy elnézést kérek tőle a viselkedésemért, utána hagyom, hogy emésztegesse a dolgot. Következő nap meg majd meglátjuk. Tényleg köszönöm, amit írtál.
2023. febr. 19. 19:01
 10/22 anonim válasza:
Nincs mit. Én is eléggé zárkózott és gátlásos tudok lenni, szóval átérzem kettőtök helyzetét. Velem is megesett, hogy tetszett egy-egy lány, de nem mertem nyitni, mert féltem, hogy ha nem jövök be neki, akkor ciki lesz, meg állandósult bennem a rettegés, hogy mi lesz, ha közel kerül hozzám valaki, és megtudja a titkaimat. Szerintem annyit megér az ügy, hogy megpróbálod tisztázni vele a helyzetet, sok sikert hozzá.
2023. febr. 19. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!