Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet magányos, introve...

Hogyan lehet magányos, introvertált huszonévesként barátokra szert tenni ha nem a fővárosban laksz?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, megyeszékhelyről van szó, de akkor is tanácstalan vagyok, mert még lehetőségeket sem nagyon találok. Minden alkoholizálós hely kilőve, nem szeretem és nem is szabad alkoholt innom.


Könyvtár ugyancsak kizárva, mivel egyrészt szinte senki nincs ott sosem, másrészt nagy valószínűséggel senki nem azért megy könyvtárba, hogy random idegen zaklassa őket.


A munkahelyemen összesen úgy nyolcan vagyunk, ebből kettő nő, az egyik tíz évvel idősebb nálam, a másik a saját neméhez vonzódik.


Baráti társaságom nincsen egy-két online baráton kívül akik az ország másik felében laknak.


Vannak hobbijaim, de mind olyan amit egyedül szokás végezni (írás, olvasás, rajz).


Hozzáteszem, nem párkapcsolatot akarok, azt a szintet nem ütöm meg, tehát Tinder és társai javaslását hanyagoljuk, köszönöm.



2023. febr. 19. 06:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

A munkahelyes témához hozzátéve, igen, a kijelentés ellent mond annak hogy párkapcsolatot akarok. Igen, valahol mélyen vágyom a dologra, de tudom hogy sosem kaphatom meg.


Az összes munkatársam idősebb nálam egyébként és nem igazán vannak közös érdeklődési köreink, meg aztán munkahelyre nem barátkozni kegyünk, hanem dolgozni.

2023. febr. 19. 06:43
 2/16 A kérdező kommentje:
*megyünk
2023. febr. 19. 06:43
 3/16 anonim válasza:

"a másik a saját neméhez vonzódik"

"nem párkapcsolatot akarok, azt a szintet nem ütöm meg"

"Igen, valahol mélyen vágyom a dologra, de tudom hogy sosem kaphatom meg."

Tehát, ha jól értem, te nem barátot keresel, hanem egy nőt, aki iránt mélyebb érzelmeket táplálhatsz és aki nem lehet leszbikus, mert te reménykedni szeretnél abban, hogy hátha valami csoda folytán egyszercsak összejöttök, de nincs elég önbizalmad ahhoz, hogy kezdeményezz, ezért megmaradna plátóinak a dolog. Mit mondjak, ez eléggé elb*szott egy helyzet. Lehet, jobban járnál egy pszichológussal.

2023. febr. 19. 08:00
 4/16 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál két évet, de sajnos már nem engedhetem meg magamnak a heti tízezer forint pazarlását.
2023. febr. 19. 08:34
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazából a lényeg az hogy mélyen vágyom a párkapcsolatra, de még csak barátkozni sem tudok, tehát a dolog teljesen reménytelen.
2023. febr. 19. 08:35
 6/16 anonim válasza:

Egy introvertált a fővárosban könyebben barátkozik mint Miskolcon? Én miskolci vagyok, de Budapesten se barátkoznék jobban.


Én úgy barátkoztam, hogy a neten beszélgettem pl társkeresőkön és leszögeztük, hogy csak ismerkedünk. Aztán volt olyan akivel az ismerkedés barátsággá alakult.

2023. febr. 19. 09:17
 7/16 A kérdező kommentje:

A fővárosban több ember van, így több lehetőség. Online én is beszélgettem rengeteg emberrel, de a távolságok miatt nem tudott ezekből kialakulni tartós barátság.


A társkeresős dologgal az a baj, hogy ahhoz hogy friendzone-oljanak, el kell ismerniük a létezésed. Sajnos én meg nem vagyok olyan külsővel megáldva hogy engem válasszanak aztán mégsem.

2023. febr. 19. 10:54
 8/16 anonim válasza:
6-os vagyok. Én se rendelkezek olyan külsővel, hogy elismerjék a létezésem. :)
2023. febr. 19. 14:25
 9/16 anonim válasza:
8# örülj neki
2023. febr. 19. 15:10
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerencséd van vagy nem tudom.
2023. febr. 19. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!