Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet magányos, introve...

Hogyan lehet magányos, introvertált huszonévesként barátokra szert tenni ha nem a fővárosban laksz?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, megyeszékhelyről van szó, de akkor is tanácstalan vagyok, mert még lehetőségeket sem nagyon találok. Minden alkoholizálós hely kilőve, nem szeretem és nem is szabad alkoholt innom.


Könyvtár ugyancsak kizárva, mivel egyrészt szinte senki nincs ott sosem, másrészt nagy valószínűséggel senki nem azért megy könyvtárba, hogy random idegen zaklassa őket.


A munkahelyemen összesen úgy nyolcan vagyunk, ebből kettő nő, az egyik tíz évvel idősebb nálam, a másik a saját neméhez vonzódik.


Baráti társaságom nincsen egy-két online baráton kívül akik az ország másik felében laknak.


Vannak hobbijaim, de mind olyan amit egyedül szokás végezni (írás, olvasás, rajz).


Hozzáteszem, nem párkapcsolatot akarok, azt a szintet nem ütöm meg, tehát Tinder és társai javaslását hanyagoljuk, köszönöm.



2023. febr. 19. 06:41
1 2
 11/16 anonim válasza:

Írj.


De no homo

2023. febr. 19. 18:31
 12/16 anonim válasza:
Nehogy azt hidd hogy a fővàrosban olyan nagyon egyszerű.. Ott is nyitottnak kell lenni , eljàrni stb és még az sem garancia hogy találsz valaki értelmeset.
2023. febr. 20. 08:30
 13/16 anonim válasza:
A saját korosztályoddal barátkoznál?
2023. febr. 20. 11:57
 14/16 anonim válasza:
Ne barátokat keress, hanem egy, max. két igazi barátot. Ha sok barátja van az embernek, akkor egy sincs. A hobbijaid területén keresgélj barátot.Iratkozzál be klubokba, közös biciklizések stb.
2023. febr. 20. 13:11
 15/16 anonim válasza:

12. Hát én egy hónapot töltöttem Budapesten mégis több emberrel létesítettem olyan kapcsolatot ami akár barátsággá is fejlődhetett volna tartósabb jelenléttel, mint vidéken évek hosszú során, persze ja lehet, hogy nyitottabb vagyok másoknál, baráti körömtől (vagy nem tudom, hogy nevezzem őket, már hónapok óta elvágódtam az emberi interakcióktól, de ez hosszú történet) gyakran hallottam ilyeneket.

Mostanában az online térben próbálkozok, de kezdem úgy érezni, hogy reménytelen a helyzet (mindenki ilyen otthonülős?!), pedig rohadtul nem bírom a magányt. Nem nagyon érdekel, hogy fiú vagy lány, csak legyen egy közös érdeklődési kör, nincs jobb mint egy pizza, vagy egy pohár sör vagy bánom is én mi mellett (úgy se az a lényeg) filozofálni az élet nagy kérdéseiről. Hiányzik már nekem a személyes kontaktus az emberekkel.

2023. febr. 21. 22:18
 16/16 anonim válasza:
Ismerős helyzet!
2023. febr. 21. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!