Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Őszintén, van itt értelme...

Őszintén, van itt értelme ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mintha félnének itt az emberek az ismerkedéstől. Most a fiatalabb korosztályról beszélek, én is az vagyok (21). Ha fiúként írsz ki egy kérdést, amiben leszögezed, hogy lányokkal szeretnél ismerkedni, akkor rögtön jön valaki, aki belédköt, megjelennek a nemkívánatos személyek, a biszexek, a melegek, a trollok stb. Ha véletlen el is kezdesz itt beszélgetni valakivel, és közben kiderül, hogy szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor miután átmennénk beszélgetni egy másik platformra, akkor az adott személy hirtelen nem reagál többé semmit és eltűnik. Nemrégiben történt, kérte, hogy menjünk át beszélgetni Facebookra, meg is adtam neki a profilom, onnantól kezdve se kép, se hang, pedig egyáltalán nem tűnök rondának, most lehet, hogy nagyképűen hangzik, de tényleg teljesen átlagosan nézek ki, már jó páran mondták rám életem során, hogy helyes vagyok. Lehet, hogy kicsit tényleg morbid itt teljesen anonim emberként személyes információkat megadni a másiknak, ezt elismerem, de valahogy azt vettem észre, hogy sok felhasználó inkább az introvertált vonalat képviseli itt, mint ahogy én is, és más helyen nem nagyon tudnék ismerkedni, mert a Tinder és hasonló helyek számomra totál felszínesek, sokan csak alkalmit keresnek, introvertált emberek nagyon meg sem fordulnak azokon a helyeken. Ráadásul ezt az oldalt viszonylag sokan használják, mégsem akar összejönni szinte semmilyen eredmény. Igazából a kérdést csak azért írom ki, mert véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy tényleg megéri-e itt ismerkedni introvertált emberként, vagy inkább engedjem el ezt az egész dolgot.

2022. dec. 15. 19:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kis kiegészítés, ha a korábbi kérdéseimet néha kiemelem, akkor sem történik semmi változás. Se egy hozzászólás, se egy levél. Szóval ennek a funkciónak sincsen túl sok értelme.
2022. dec. 15. 20:02
 2/14 anonim válasza:
nincs
2022. dec. 15. 20:04
 3/14 anonim válasza:
Ismerős. De nem csak itt, hanem máshol is ez van. És az a vicc, hogy itt még mindig nagyobb valószínűséggel találsz valakit mint a társkereső oldalakon és appokon
2022. dec. 15. 20:08
 4/14 anonim válasza:

Tiniként beszélgettem itt egy lánnyal. 3 éven keresztül kb, először gmailre tértünk át majd facebookra, végül kiderült, hogy belém szeretett, aminek örültem, mert én is szerettem őt akkor már, csak hülyén reagáltam és minden összeomlott...

Tanulság, ha szimpatikus valaki, akkor találkozz vele minél hamarabb, sőt jobb ha élőben ismerkedsz és ez az online szakasz kimarad.

Az online világ kapcsolattartásra kiváló, viszont itt kialakítani rendes emberi kapcsolatokat nagyon nehéz és fáradalmas munkával lehet csak és sok türelemmel..

Szerintem nincsen értelme. Őszintén mondom, annak ellenére, hogy 4-5 év telt el mióta a lánnyal nem beszéltem és még mindig van, hogy eszembe jut.. Pedig már volt 1 barátnőm azóta és egy most is, 3.5 éve kapcsolatban vagyok.

Nincsen értelme, itt nincsen.



24F

2022. dec. 15. 20:10
 5/14 anonim válasza:
Inteoveltált emberekkel tényleg nem tudok nagyon máshol ismerkedni ? Tinder az valóban ennyire felejtős? Én nem tudom, még sosem használtam
2022. dec. 15. 20:19
 6/14 anonim válasza:

Van értelme, innen volt egy randim, ahol ugyan nem úgy sültek el a dolgok, mert a lány becsapott engem több értelemben is, de addig igenis kezdtem megkedvelni. Ha ismerkedtek ajánlom, hogy kérj képet róla, mert ne járj úgy, mint én, hatalmas döfés volt a szívembe, amit csak 1 év idő tudott kigyógyítani.

22/F

2022. dec. 15. 20:23
 7/14 anonim válasza:

#7 mi történt? Kiderült, hogy farka van?

Ez velem is megtörtént már nem 1x :(..

2022. dec. 15. 20:27
 8/14 anonim válasza:
Itt csak szexre mennek.
2022. dec. 15. 20:57
 9/14 anonim válasza:
Néhányan nem csak a szexre mennek, de elvesznek a sok szexéhes között
2022. dec. 15. 20:59
 10/14 anonim válasza:
Nem sok, nem sokan veszik komolyan a dolgot. (F)
2022. dec. 15. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!