Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van még értelme 30 fölött új...

Van még értelme 30 fölött új emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az ember a 20-as évei közepére már rendelkezik egy szilárd baráti körrel és nem igazán nyitott mással az ismerkedésre meg ebbe a körbe se nagyon kerül bele más ember. Ez azért van mert már nincs idejük és energiájuk, vagy nem rizikóznak idegen emberek megismerésével, vagy más is állhat a háttérben?
2022. nov. 5. 18:27
 1/8 anonim válasza:
Ha nincsenek barátaid akkor érdemes.
2022. nov. 5. 18:53
 2/8 anonim válasza:

Lenne értelme, ha tennének is lépéseket az emberek egymás felé...

De mindenki virtuálisan akar csak barátkozni,ismerkedni...sajnos még hónapok múlva is,és akkor is,ha egy helyen élnek..:(

2022. nov. 5. 18:56
 3/8 anonim válasza:
Nincs, 30 évesen itt a világvége..... ugye csak vicc a kérdés?
2022. nov. 5. 18:58
 4/8 anonim válasza:

Majdnem negyven vagyok. Nagyon szeretek új embereket megismerni 🙂

Szóval, szerintem van értelme.

2022. nov. 5. 19:06
 5/8 anonim válasza:
Persze, hogy lehet barátkozni. Én is szívesen ismerkednék barátkoznék. Egy baráti társaság az jó.
2022. nov. 6. 07:56
 6/8 anonim válasza:
Igen!
2022. nov. 6. 10:31
 7/8 anonim válasza:

A tapasztalat az, hogy nehéz ennyi idősen ismerkedni. Jelenleg olyan dinamikát vélek felfedezni, hogy 28 éves korig a többség lelkesen éli társas életét, és párjára talál. Akkor egymás felé fordulnak akár káros mértékben is. 35-ig családalapítás van, utána pedig ha cseperednek a gyerekek vagy besül a dolog, akkor következik a brutális második huszonév, melyet a jelenlegi negyveneseken látok: utazás, bugi, sportok, új hobbik. Fiatalabbak mindenkinél. No ők nyitottak persze ismerkedésre! Röviden: 30 évesen két szék között vagy. A földön. És balek vagy, úgy is tekint rád mindenki. Meg kell várni a "fiatal kort", a negyvenesek idejét. Addigra persze megváltozik majd a trend valami másra...

30F

2022. nov. 7. 22:57
 8/8 anonim válasza:
Én azt látom hogy az ismerkedés az egyik legnehezebb dolog egy férfinak. Nem az a kérdés van e értelme, hanem hogy hol és kivel? Neten kínlódok pár éve. Élőben nincs lehetőségem. Mindenki olyan passzív, komolytalan, vagy megalázó a viselkedése velem szemben. Nem tudom kinek mi a célja, de sokan segítségnyújtás helyett, inkább belerúgnak az emberbe.
2022. nov. 8. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!