Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnnátok ajánlani hidratáló...

Tudnnátok ajánlani hidratáló arckrémet, 30 fölött, ami màr az első ràncokra is "jó", de nem okoz pattanásokat?

Figyelt kérdés
Drogériàban kaphatót, ha lehet. Köszönöm, előre is!
2022. okt. 30. 01:02
 1/7 A kérdező kommentje:
*tudnàtok*
2022. okt. 30. 01:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2022. okt. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Drogériás: DM saját márkás termékei


Nem drogériás, de sokkal jobb minőségű, netről rendelős: Sapunoteka termékek

2022. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elyns lab peptid coctail.


Amúgy a ráncok megelozesere a legjobb a fényvédő. Minden más csak extra.

2022. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A ráncokkal semmilyen hidratalo nem csinál semmit, mert nem arra való. Ha van is benne valamennyi hatóanyag, az elenyésző.

Inkább retinol szérumot próbálj, a ráncokra csak az jó. Esetleg hialuronsavas szérum vagy hidratalo, az kicsit feltölti a bőrt, és azonnal látszik a hatása.

2022. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Első vàlaszoló: Balla, ès Alverde termékekre gondolsz, ugye?


Köszi, a retinolról màr hallottam, hyaluronsavam meg van itthon, azt szoktam használni, de mintha attól is pattanásosodnèk...:/

2022. nov. 2. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült venni krémet? Én gondolkodok még. Ahogy jön a hideg egyre jobban húzódik az arcom. Pompom kremem van itthon de szeretnek egy komolyabbat
2022. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!