Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziosan van egyaltalan...

Depressziosan van egyaltalan ertelme ismerkedni? Van itt mas is, aki depressziosan vagyik az egyuttletre, de kozben meg annyira nincs hangulata mashokhoz?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Keresed a kapaszkodót, az elfogadást... egészséges viszonyt így nem lehet kialakítani
2022. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Ha csak az együttlétre vágysz, de egyébként nyűg a másik, úgy korrekt, hogy ne terhelj senkit, amíg tart ez az állapotod. Többek közt az ilyen korszakok átvészelésére jó a fizetett társaság, csak elég álszent a társadalmunk ezzel kapcsolatban.

Ha belegondolsz, eredetileg barátok közt volt szokás, hogy kiöntjük a szívünket és élvezzük a másik osztatlan figyelmét, hasznát vesszük a meglátásainak, mára viszont teljesen elfogadottá vált, hogy az ember csak lelkizni akar, de azt sem kölcsönösségi alapon, úgyhogy inkább fizet egy pszichológusnak, bezzeg, ha egy kapcsolatból csak az együttlét érdekli, szalonképesebb gyötörni egy másik embert a depijével, mint felkeresni egy hivatásost. Szerintem ezen saját hatáskörödben nyugodtan változtathatsz.

2022. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lassan en is azon gondolkodok, hogy elmegyek egy fizetoshoz. Hosszu tavon nem lehet velem tervezni, illetve depisen a tarsasagom se annyira elvezetes, ahogy lesszurtem a kornyezetem reakcioibol, szoval marad ez.
2022. szept. 1. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!