Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus utáni depressziot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus utáni depressziot mivel lehet elkerülni?

Figyelt kérdés

Szex vagy maszti előtt tele vagyok ötletekkel, tervekkel, pl sütit akarok csinálni, jó progikat szervezek, talalkozni akarok ezzel azzal, tele vagyok élettel.

Aztán szex vagy maszti után ha volt orgazmusom, MINDENTŐL elmegy a kedvem, nem vagyok kreatív sem, nem csinálok meg semmit, nem lesz semmi a sütiből sem, programokból sem, nem akarok senkivel sem találkozni, befordulok, életkedvem is elszáll, de még azt is megkockáztatnám hogy ilyenkor még ki is ábrándulok a barátomból, szerelmes érzésem sincs, talán el is küldeném, ha megtehetném.


És mi okozhatja ezt hogy orgazmus után az életkedvem is elmegy?



2022. ápr. 28. 11:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azthiszem talán a droghoz hasonló ez.nem? Attol vannak ilyenek hogy egyszer nagyon elszáll az ember, ami után jön a mélyzuhanás
2022. ápr. 28. 11:58
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Fiatal koromban volt nekem is ilyen, büntudattal kombinálva

Idővel kikopott belőlle.

2022. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én nem is bűntudatot érzek néha hanem szánalmat magam iránt. (Szerintem nem vagyok nőies, azt se értem a pasiknak miert tetszem. Valszeg nekik nem az számít hogy nőies legyen a nő, hanem elég annyi is, hogy csak nő legyen; 2 mellbimbo meg egy lyuk es nekik máris kerek a világ)

De ezt gyakran inkább elhessegetem mert még jobban depresszívvé tesz)

2022. ápr. 28. 12:13
 4/18 anonim válasza:

Nem tudom létezik-e nőknél, ezek szerimt lehet hogy létezik. Pasiknál ezt így hívják. [link]


Azok közé a szerencsések közé tartozom akik valószínűleg ettől szemvednek.

Másnap olyan üresen depressziósan fáradtan lassú fejforgósan érzem magam. Ha tehetem sokkal tovább is alszom.


Talán kicsit jobb a szex mint a maszturbálás de nem sokkal.


Gondolom az önképjavításon valami pszihológus vagy egy szerető partner sokat segítene...


De ha ennek valami hormonális mélyebbreható oka van akkor gázabb a helyzet.


Én se találtam rá megoldást próbálok sok hobbit találni csökkenteni az ingereket. Többször próbáltam meg a nofap kihívást 1 hónap után jópofa hatása van több energiával.


Kiegyensúlyozottabb élet (jobb alvási ciklus) például tud segíteni rajta.


Esetleg próbálj meg a nap más pontján könnyíteni magadon hátha úgy kevésbé rossz.


Szólj hogy sikerült!

2022. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Koszi

Nőknél gyakoribb

A.linked segitségével rátaláltam erre

A neve a jelensegnek:posztkoitális depresszió


Okai lehetnek a bizonytalnságérzés a kapcsolatban, kötődéskerüles, gyermekkori szexuális bántalmazasok, vagy hormonok, (orgazmus utan olyan hormonok is felszabadulnak ami agyi diszkomfortot okoznak azaz rossz érzést)


Javasolják szex utan az összebújast (amikor legszívesebben pont "kidobnám"inkább a párom, csak értelemszerűen nem teszem)

2022. ápr. 28. 12:53
 6/18 anonim ***** válasza:
Erős tudat alatti gátlások, komplexusok a szexualitással kapcsolatban. Az okokat nem feltétlenül fogod látni magadtól, csak szakember. Első kérdése egyébként az lesz máskor is vannak-e hirtelen hangulatingadozásaid.
2022. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Szuper, hogy ez nőknél is jelen van. Van pszihológiai oka nálad?

(ha nem bánod így anoníman?)


Vagy csak szerencse volt a hormonlottón?


Szuper egyébként. Valami olyasmit olvastam hogy kb ezert almosodnak el a pasik is szex utan es tarsai.


Hát szuper ha az összebújás is gáz. Megbeszélted a pasiddal? Plussz jólérzed magad mellette?


Én is így voltam exemmel. Valamikor nagyon össze akartam bújni valamikor insta szundi... Valamikor meg inkább ideges voltam mellette aktus után...


Elcseszett egy dolog...

2022. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Egyébként nincsenek hangulatingadozásaim ok nélkül elgalábbis. De orgazmusok után szinte garantált, hogy lehoz mindenről.

Páromnak említettem de csak finoman.., hogy szex utan néha ürességet érzek, nem hianyzik ölelés; hát csak ennyiből majdnem orbitális balhé lett. Nem is igen emlékszen már min is akadt ki, de mintha azt akarta volna ebből kiforgatni hogy hűtlen r.banc is lennék, annyi maradt csak meg nekem hogy nagyon nem kellene vele mindent megosztanom es inkább maradjak csendben, mert ezek után már szex után kimondottan figyelt bújok e hozzá, és már abbol balhézott volna ha nem, alig bírtam azt visszahozni hogy ne figyelgessen meg ne kontrolláljon engem, hanem maradjon spontán, lassan mar a mosdóba is alig mertem szex után kimenni, nehogy azt higyje hogy kerülöm éppen.


Amúgy jól érzem magam mellette nálam NEM pasifüggő abszolut. Maszti után talán mégnagyobb a mélyzuhanás. Az teljesen le is blokkol. Es nagyon nehéz magamat tudatosan erővel összeszednem.

2022. ápr. 28. 13:25
 9/18 anonim ***** válasza:

#8 huh úgy látom sajna még egy rossz párkapcsolattal is ver a sors közben :( A párod egy orbitális f.szkalap, aki a helyett hogy megérteni, segíteni próbálna még számon is kér, további nyomást helyezve rád mélyítve a problémát, erősítve a negatív kondicionálást.

Ezen a problémádon a pasid nem tud segíteni - kivéve ha képzett pszichológust. Keress fel egy jó szakembert mielőbb, ne várd meg amíg a gond súlyosbodik!

2022. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A masztit próbálom kerülni mindenesetre.

A párommal igen szintén van egy pár gond, néha tenyleg csak azért bújok, hogy ne legyen baj abból, ha nem teszem.

Tegnap elalvás előtt is néztem az arcát, balhézni fog e vagy most jó vagyok(bújós ölelős doromboló cica), és örültem, hogy jókedve van, és meg voltam könnyebbülve hoy hálistennek nincs baja mist velem, ő is mosolygott rám, kérdezte miért nézem őt és csak annyit mondtam mosolyogva mert annyira imádlak.

Ezt is azért mert megint nem mondhattam igazat.

Azért ölelek és vallok szerelmeket neki, mert tartok tőle. És nem magamtól jön. Mert amikor jön akkor meg pont nem mondhatom.

Például legutóbb olyan arrogáns és féltékeny lett mert masnak dőltem a kocsijának, és dühösen mondta hogy máséhoz nem érhetek, csak az ő kocsijanak dőlhetek neki, csak az ő kocsijaba ülhetek be, amilyen arrogáns volt (plusz az hogy egy irtó hülye béna kocsinak dőltem neki ami talán hupilila volt, es arra féltékeny🤣 mikozben neki meg majdnem luxuskategoriáju a kocsija)na akkor éreztem azt hogy olyan gyerekesen cukker ugy szeretem őt agyon puszilgatnám, csak ugye akkor nem mondhattam azt hogy mosollyal hogy annyira szeretlek, mert irtóra el volt durranva az agya, es ilyenkor azt hiszi kiröhögöm.

2022. ápr. 28. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!