Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus utáni depressziot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus utáni depressziot mivel lehet elkerülni?

Figyelt kérdés

Szex vagy maszti előtt tele vagyok ötletekkel, tervekkel, pl sütit akarok csinálni, jó progikat szervezek, talalkozni akarok ezzel azzal, tele vagyok élettel.

Aztán szex vagy maszti után ha volt orgazmusom, MINDENTŐL elmegy a kedvem, nem vagyok kreatív sem, nem csinálok meg semmit, nem lesz semmi a sütiből sem, programokból sem, nem akarok senkivel sem találkozni, befordulok, életkedvem is elszáll, de még azt is megkockáztatnám hogy ilyenkor még ki is ábrándulok a barátomból, szerelmes érzésem sincs, talán el is küldeném, ha megtehetném.


És mi okozhatja ezt hogy orgazmus után az életkedvem is elmegy?



2022. ápr. 28. 11:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
*nem mondhattam azt mosollyal
2022. ápr. 28. 13:50
 12/18 A kérdező kommentje:

Szóval nekidőltem más hupilila béna kocsijához es azon kezdett féltékenykedni úgy, hogy közben az övé jóformán luxuskategoria.

Na ez a pillanat valamiért nekem megható volt, de ilyenkor nem lehet azt mondani szeretlek. Mert az arroganciáját kell komolyan vennem és kezelni. Es nincs helye éppen a mosolygos szeretleknek

2022. ápr. 28. 13:54
 13/18 anonim ***** válasza:
#10 tartok tőle a rossz párkapcsolatod is közrejátszik a probléma súlyosbodásában :( a leírás alapján a fickód egy féltékeny agresszív barom, azt várja ahogy füttyent te úgy táncolj. Nem csoda hogy e miatt IS szorongásaid vannak. A problémádtól függetlenül menekülnék egy ilyen kapcsolatból, először "csak" balhézik, kiabál, csapkod, de tipikusan ezek a történetek azok ahol azt olvasod a végén hogy agyonverte a feleségét, pedig "korábban mindig megígérte hogy megváltozik miután megütött és nagyon megbánta".
2022. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13# ezt figyelembe véve nem tartom sajnos hosszutávu kapcsolatnak a jelenlegi kapcsolatom. Ideggyengének tűnik.

Vele úgy vagyok együtt hogy tudom azt hogy vége lesz egyszer, de akkor sem fogom megbánni hogy vele voltam, ha vége lesz egyszer.

Olyan rengeteg mindent nyújt amit nekem még soha életemben senki nem nyujtott és lehet nem is fog soha.

Szinte minden nap is úgy alszom el vele, lehet utolsó ölelés, lehet utolsó bújás.

Így vagyok vele a kapcsolatban mintha csak egy nap lenne minden nap. Egyetlen nap boldogság.

Soha nem ölelt még úgy engem senki ahogy ő, soha nem volt hozzám senki olyan hű, amilyen ő, soha senki nem ragaszkodott ennyire hozzám, ahogy ő, soha senki nem ment értem volna tűzbe ahogy ő.

Sajnálom hogy hosszutávra viszont alkalmatlan, rengeteg szorongást rak rám.

2022. ápr. 28. 14:00
 16/18 anonim ***** válasza:
én olyankor gyakorolom az önmegtartóztatást. Tudom, hogy én is sokszor bepunnyadok és nincs kedvem utána megcsinálni azt sem, amit muszáj lenne, tisztában vagyok ezzel és ilyenkor direkt elhúzom, úgymond jutalmazom magam azzal, hogy kiverhetem ha ezt+azt megcsináltam
2022. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Ezen leszek.
2022. ápr. 28. 14:31
 18/18 manly ***** válasza:
Én nem gondolom, h orgazmus utáni depi összefüggésben lenne magával az orgazmussal.
2022. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!