Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a nők?...

Miért csinálják ezt a nők? Mire jó ez a lassú lefolyású lekoptatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy kis témázást szeretnék elindítani, elsősorban lányokhoz szólna a kérdés, bár ez olyan téma amit ő maguk sem tudnak megválaszolni valószínűleg.

Szóval elkezdesz ismerkedni neten, chateltek, nagyon szimpatikusak vagytok egymásnak, nagyon jól kijöttök, mindig van téma stb stb. Majd eljön az első találkozó. Találkoztok ami teljesen jól sikerül, jól érzitek magatokat. Rengeteg a téma, a viccelődés, be jöttök egymásnak látszólag. Majd vége a találkozónak, hazamentek, otthon folytatjátok a chatelést, kibeszélitek chaten, hogy milyen volt az első randi, mindkettőnk szerint jó volt, megmaradt a szimpátia is. Tervezgetjük a második találkozót következő hétvégére. Ezután telnek a napok, folytatódik a chat, de a hétvége felé a csajnak valami közbejön, ezért halasztani kell a találkozót még egy héttel. Következő héten megint "közbejön valami" ezért megint elmarad a találkozó ő miatta. Majd elkezd ignorálni is. Eleinte csak 4-5 órákat, majd egyre többet. Van hogy csak reggel ír, onnantól aznapra már ne számítsak válaszra, majd holnap reggel megint ír egy jó reggeltet és válaszol, de aznap már megint nem jön több válasz, és ez így folytatódik, nagy ritkán van egy egy válasz napközben. De folyamatosan egyre kevesebb a válasz, egyre több az ignorálás, amire annyit ír hogy bocsi, most ez most az az oka, nem ért rá. Majd egyre drasztikusabb lesz az ignorálás, 3-4-5 napok is mire válaszra méltat. De ha kiteszek egy történetet akkor arra nyomja a szivecskéket, meg előtte chaten is nyomja a szivecskéket meg minden ilyesmi. Aztán meg elfelejt válaszolni szépen lassan egyre kevésbé. De ez úgy, hogy az első találkozástól eltelik bőven 1 hónap mire a beszélgetések teljesen abbamaradnak szépen lassan. Mert már én se bombázom üzenetekkel. Ha bombázom 3 nap után akkor persze válaszol. De ennek semmi értelme. Mi értelme ennek a hosszan lefolyó lekoptatásnak? Miért játsza magát, ha ő már az első találkozón tudta, hogy nem kellek neki? Elrabol az életemből 2 hónapot feleslegesen, és utána még hetekig szenvedek a kudarc miatt. Miért nem ad egyértelmű jelet, választ, hogy ne folytassuk? Akkor elkerülhető lenne ez a rossz érzés. 1-2 napig rossz aztán megyünk tovább, de így meg még hetekig hónapokig rossz mert közben nagyon megkedvelem a csajt. Ja és ha megmondom neki, hogy szerintem mi attól jobb viszonyba vagyunk, hogy csak így koptass le hogy nem írsz többet, akkor erre meg küld egy félig sírós hangüzenetet hogy ilyen rossz kedve van meg olyan rossz, és hogy ő neki esze ágában sincs lekoptatni, ő ilyenre nem is gondolt, és érdeklem. Erre válaszolok neki és utána szinte megint semmi 🤣🤣


Most ez kicsit hosszú lett, ez a legutóbbi eset. De ilyen meg ehhez szinte teljesen megegyező eseteken már nagyon sokon túl vagyok. Kérdés hogy ez mire jó, miért csináljátok? Valamiféle taktikta? Tartaléknak megtartjuk, nem mondom ki neki hogy nem, mert egyszer még összejöhet ha nem lesz más? Vagy más srác kerül a képbe ilyenkor?


2022. dec. 7. 16:30
1 2
 1/17 anonim válasza:
Van már másik pasi kilátásban. Ilyen egyszerű.
2022. dec. 7. 16:42
 2/17 anonim válasza:
Egyrészt, az ilyen mégcsak nem is nő, másrészt pedig biztosan nem stimmel valami ott fent a toronyban nála. Hasonló történet már velem is előfordult, ott az volt a szerencse, hogy találkozás végül nem lett belőle. Egy FB csoportban ismerkedtünk meg, de sikerült lebuktatnom, miután rajtam kívül még másokkal is ki akart cseszni, aztán pár hónappal később egy másik FB csoportban vettem észre a paliját, és ott tudatosult, hogy a csaj már azelőtt jó pár hónappal kapcsolatban volt, mint amikor elkezdtünk ismerkedni. A legdurvább az egészben, hogy miután eszembe jutott ez a sztori, ráírtam a palijára, hogy a csajod bizony ilyen dolgokat csinált, és tiltás lett belőle, a csajra pedig egy kamu FB profillal írtam rá szintén ekkortájt, és ő is tiltott. Szóval sokaknak van gumigerincük, bizony...
2022. dec. 7. 16:48
 3/17 anonim válasza:
Igen, valami tartalékolás-szerűség lehet. Annyira nem vagy jó nála, hogy folytassa az ismerkedést, de annyira meg nem vagy rossz, hogy lekoptasson.
2022. dec. 7. 17:12
 4/17 anonim válasza:
Nekem is volt egy hasonló, elmentünk randizni amit akkor úgy éreztem jól sikerült (azóta már rá jöttem sokkal jobb is lehetett volna) majd vártam a következő randit, de itt is folytonos lemondások jöttek különböző indokokkal. Én nem voltam aztán ilyen megértő, harmadik randi lemondás után elküldtem melegebb éghajlatra és inkább kerestem mást akivel randizni megyek.
2022. dec. 7. 17:19
 5/17 anonim válasza:
Befigyelt egy harmadik aki jobban bejön.
2022. dec. 7. 17:29
 6/17 anonim válasza:
Egyáltalán miért kell a 2. randira egy hetet várni?
2022. dec. 7. 17:31
 7/17 anonim válasza:
Ha nem vár addig, akkor meg az a baj, hogy túl nyomulós és ráfogják, hogy biztos csak dugni akar.
2022. dec. 7. 17:33
 8/17 anonim válasza:
Amíg nincs meg az első szex addig nem érdemes beleélni magad ilyen csetelésekbe. Annál a pontnál lehet megbizonyosodni róla hogy nem csak szívat a csaj
2022. dec. 7. 17:59
 9/17 anonim válasza:
Lehet csak szerinted volt isteni a randi.
2022. dec. 7. 23:00
 10/17 anonim válasza:
Talonban tart
2022. dec. 8. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!