Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit csináljak,ha a haverom...

Insideraccon kérdése:

Mit csináljak,ha a haverom legtöbször lekoptat?

Figyelt kérdés

A haremomat már 9 éve ismerem és mindig amikor valami bebaszás van jól ellehet lenni vele viszont harmadjára csinálja azt,hogy lekoptat.

Konkrétan 3 nappal ezelőtt megbeszéltem vel,hogy találkozunk mire ő rábólintott mire reggel közölte,hogy nem jó végül azt mondta megoldja.

Megbeszéltük,hogy fél nyolkor találkozunk mire közölte,hogy ő pesten van,de 11 kor vissza ér ire 1 órája megcsörgettem mire 3 szor kinyomta nem ez az első eset és,mire közölte ,hogy nem jó neki jó formán leszart...

Mit csináljak ,mert ezzel a gyerekkel már nem fogok tslálkozni viszont kúrvára megakarom szivatni,hogy egy életre bele vésse az eszébe,hogy én nem vagyok a csicskája akivel bármit meglehet tenni



2021. júl. 30. 22:50
 1/4 anonim válasza:
Keress más barátokat! Velem is ilyenek az úgynevezett "barátaim". Amikor hívnak, akkor ugorjak, amikor hívom őket, még válaszolni sem tudnak... Ez van! Megesik, hogy az ember rosszul választ barátokat...
2021. júl. 30. 23:01
 2/4 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele!

Engem azóta felejtett el az egyik legjobb barátom, mióta lett neki egy nagyon komoly kapcsolata - már eljegyzés is volt!

Többször kerestem és megbeszéltük, hogy majd ő hív, mivel ingyen beszél, de azóta is hív...

Messengeren meg cseszik válaszolni, pedig látta...

Én többet nem szaladgálok utána, még senki után sem... Majd keres, ha akar valamit! Ennyi...

2021. júl. 30. 23:39
 3/4 anonim válasza:
Elég, ha ignorálod. Ha benne nem volt gerinc ahhoz, hogy a felmerülő problémáit veled kapcsolatosan megbeszélje, legalább ne alacsonyodj le az ő szintjére. A megszivatásba fektetendő energiából inkább ismerkedj, keress valaki mást. Főleg nem lehetett túl magas színvonalú barát, ha csak bebaszásoknál volt élvezhető társaság.
2021. júl. 30. 23:44
 4/4 anonim válasza:

Ő téged csak ilyen "bebaszós" barátnak tekint... Csak arra vagy jó neki, ha épp inni van kedve és berúgni, te ott vagy neki.

Az ilyen nem barát,csak ivócimbora!

Nincs ezzel baj, csak vedd észre, hogy neki csak erre vagy jó, és ne szaladgálj utána!

Miért szivatnád meg? Azzal csak megaláznád magad! Úgy viselkednék, mint egy megbántott óvodás...

Légy férfi és sz.rd le! Éld az életed nélküle!

2021. júl. 31. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!