Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak ebben a kategóriában...

Vannak ebben a kategóriában egyáltalán lányok?

Figyelt kérdés
Nekem olyan érzésem van, hogy csak elenyésző számban vannak, mármint akik tényleg azok, és nem trollkodó hülyegyerekek, akik csajoknak érzik magukat.

#ismerkedés #trollkodó hülyegyerek
2022. dec. 6. 19:26
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Pár hete már lány vagyok, szóval vannak!
2022. dec. 7. 07:17
 22/26 anonim válasza:
Vannak, de semmitmondó kiírásokra, mint pl. ismerkedünk? beszélgetünk? - infó nélküli, v. udvariatlan kérdésekre nem fognak jelentkezni.
2022. dec. 7. 07:44
 23/26 anonim válasza:

Vannak, de mindegyikre igaz legalább 1 tulajdonság/külső jegy ( ha nem több ) az alábbiakból:

-kövér

-csont vékony

-egészségtelen

-arcra iszonyat ronda

-rothadt belső

-szar stílus

-műveletlen

-buta

-ostoba

-lekezelő a férfiakkal és magát és a nő nemet felnagasztoló

-fogatlan

-igénytelen

-0 művészi hajlam

-élet alapvető dolgaihoz nem értő, valóságtól elvonult, megtört, pszichés zavarokkal küszködő egyedk vannak itt.


23F

2022. dec. 7. 07:58
 24/26 anonim válasza:
22: A kifejtősebb, információban bővelkedő, udvarias, helyesen megírt kérdésekre is teljesen ugyanolyan agresszív és/vagy gúnyos válaszok jönnek, mint a primitívekre.
2022. dec. 7. 11:03
 25/26 anonim válasza:

24. Azok trollok, jelenteni kell.

Én beszélgettem már több személlyel, akik normálisan írták ki kérdést, és kaptak is több privátot.

22.

2022. dec. 7. 11:58
 26/26 anonim válasza:
Harmincas nő vagyok, de már én is kaptam nőtől is üzenetet, szóval igen, vannak. Bár nem mind társkeresés kategória volt.
2022. dec. 9. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!