Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Aki pánikbetegséggel/szorongás...

Aki pánikbetegséggel/szorongással küzd az beszélgetne velem?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 19:52
1 2
 11/19 anonim válasza:

A szongásról sosem az tehet róla aki küzd vele.pánikbetegségről sem

A társadalom,környezet csax,család is talán.szóval nézz magadba "kedves" előttem válaszoló

2021. aug. 16. 23:09
 12/19 anonim válasza:
11#-es ez inkább szomorú, mint zseniális. Tényleg nagyon sokan küzdenek mentális betegségekkel, ezek közül vannak, akik nem kapnak megfelelő kezelést. Ráadásul a "beteg" nem is tehet róla, inkább a környezet.
2021. aug. 16. 23:14
 13/19 anonim válasza:

Én nagyon kevés olyan emberrel találkoztam eddig, akinek nem volt semmi baja. Egészséges ember jóformán nem is létezik, csak egyénenként változó a problémák, leküzdendő nehézségek.

Mindenkinek van egy olyan terület az életében, ahol neki dolga van saját magával.

2021. aug. 16. 23:32
 14/19 anonim válasza:

Ha van valamilyen konkrét oka a pániknak, szorongásnak, az megint más.


Korábban én is küzdöttem ezzel, aztán elmúlt. Időnként visszajön, de aztán valahogy leküzdhetővé válik. (Az esetek többségében megbeszélem valakivel a gondjaimat - ismerősök is segítenek pl.)


Én egyházi segítséget kaptam még tartósan. Valahogy mindig rátalálok ilyen helyeken olyan személyekre, akik tudnak támaszt nyújtani valamilyen módon.


Legutóbb pl. hatalmas erejű szorongást csillapított bennem egy püspöki személy. Humorával, derűjével és szentírási részletekkel, plusz lényegre mutató gondolkodásmódjával hatalmas erőt kölcsönzött és hétfő reggelre (azaz tegnapra) kihevertem egy nagyon keserves félelemözönt.

2021. aug. 17. 02:18
 15/19 anonim válasza:

Én elég erősen szorongok sokszor régebben voltak pánikrohamaim is és exem is hasonló bár ő sokkal rosszabb, ha gondolod írj és beszélgethetünk róla ^^

21/F

2021. aug. 18. 08:58
 16/19 anonim válasza:
Én írtam a kérdezőnek, adtam is neki pár tanácsot, meghallgattam a problémáit. Erre egy köszönömöt sem kaptam tőle.
2021. aug. 19. 14:44
 17/19 anonim válasza:
Nekem azonnal eltűnt, amint válaszoltam az üzenetére. Gondolom ezerszer írtam már neki más kérdései, vagy válaszai kapcsán.
2021. aug. 19. 14:59
 18/19 anonim válasza:
Írhatsz nekem is ha gondolod. 28/F
2021. aug. 20. 14:33
 19/19 anonim válasza:
A lányok (nők) válaszolnak. Itt a kérdező pasi lehet, és csak ismerkedni akar.
2021. aug. 21. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!