Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Aki pánikbetegséggel/szorongás...

Aki pánikbetegséggel/szorongással küzd az beszélgetne velem?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 19:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
Azért valamit közzétehetnél magadról. Fiú, leány, öreg fiatal, állatkedvelő stb
2021. aug. 16. 20:00
 2/19 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, 30 éves. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, ki hogy vészeli át ez az állapotot. Kivel tudja megbeszélni, mert én pl, senkivel.
2021. aug. 16. 20:03
 3/19 anonim válasza:
Én nagyok sokáig szorongó típus voltam, mára már szinte teljesen levetkőztem ezt a dolgot. Írj, ha gondolod. 27/F
2021. aug. 16. 20:09
 4/19 anonim válasza:
30 éves vagyok, férfi, 2 éve szorongás ami már jobb lett, de még nem az igazi (dolgozom rajta). Ha gondolod nyugodtan írj privátot kérdező.
2021. aug. 16. 20:18
 5/19 anonim válasza:

A szorongás az alaptermészetem egyik építőeleme, ami a kiszámíthatatlan tényezők sokasodásával párhuzamosan hatalmasodik el rajtam. Pl utálok egyedül kimenni és bármit is csinálni, ahol emberek láthatnak, mert ők többen vannak nálam, ezáltal bátrabbak, van kinek elmondaniuk, hogy milyen szarul nézek ki, hogy megyek, mit fedeztek fel a rajtam. Legszívesebben láthatatlanul közlekednék. Bár ezer éve nem mentem sehová, de ez szokott lenni.

26/F - ja és nekem sincs kivel beszélgetnem, sem erről, sem másról.

2021. aug. 16. 20:19
 6/19 anonim válasza:

Én is eléggé szorongok (főleg, ha ismerkedésről van szó), és bár dolgozom rajta (szakemberrel is), de nem nagyon tudom megbeszélni senkivel, mert a közvetlen környezetem nem érti igazán.


Szóval, ha van még kedved valakivel beszélgetni, akkor részemről nincs akadálya.

2021. aug. 16. 20:28
 7/19 Barnabas333 válasza:
Én 3éve sokat gondolok az öngyilkosságra, az autista kisfiam és a párom miatt. Ha ez is jó ok, írj és örömmel beszélgetnék veled. 44f
2021. aug. 16. 21:27
 8/19 anonim válasza:

Régen eléggé szorongós voltam, generalizált szorongás, enyhe szorongásos depresszió. Pszichológus segítségével leküzdöttem, ha gondolod írj.

18l

2021. aug. 16. 21:30
 9/19 anonim válasza:

Írj nyugodtan

Mindkettő vagyok

Igaz fiatalabb korosztalybol:)

2021. aug. 16. 21:42
 10/19 anonim válasza:
Én is sokat szorongok, leginkább emberek között vagy akkor, ha teljesítménykényszert érzek. Az egész életemre hatással van, legjobban a tanulmányaimra, illetve a karrieremre. Nem tudom, pánikbetegség jellemző-e rám, mert bár van, amikor hirtelen, látszólag minden ok nélkül csap le és menekülnék a helyzetből, testi tünetek nem kísérik. 32 éves vagyok és én is szívesen beszélgetek.
2021. aug. 16. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!