Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátokat, beszélgetőpartnerek...

Barátokat, beszélgetőpartnereket keresek. Először csak itt privátban, de később átmehetünk instára vagy máshova akár. Kinek lenne kedve hozzá?

Figyelt kérdés
9.-es lány vagyok, imádok olvasni, kedvenc sorim a gilmore girls, írj ha beszélgetnél velem.
tegnapelőtt 17:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

7, 8, tudom kire gondoltok, de én nem ő vagyok, gyakran szoktam válaszolni, de van itt egy korlát hogy 15 percenként írhatok csak privát üzenetet, de ha váltunk másra, ott gyakran válaszolok és nem csak pár szót

9, lehet hogy gyerek vagyok, de agyam és önálló véleményem a dolgokról azért van és nem lettem még teljesen olyan mint a legtöbb kamasz, hogy csak káromkodnak meg játszák a rosszfiút/rosszkislányt, lehet velem értelmes dolgokról is beszélgetni és ha valaki rosszul van lelkileg, azt is szíesen meghallgatom és segítek ha tudok, szóval egyetértek a 10-es vákaszolóval, ne vegyél mindenkit egy kalap alá, mert vannak még értelmes embereé és KAMASZOK IS a világon

tegnap 05:59
 12/14 anonim válasza:

#10 Nézd, mi az a dolog, amiről érdemben egy 16 év alattival lehet beszélgetni?


Milyen telód van?


Van csajod/pasid?


Ez jó csaj/pasi?


Te milyen pocót szívsz?


És körülbelül itt ki is merült a velük való kommunikáció "kincsesládája".

tegnap 09:49
 13/14 anonim válasza:

#7 honnan tudod ki miert akar baratkozni? szomoru ha rossz tapasztalatod van, de hidd el vannak jobb emberek. en is irtam ki ilyen kerdest es azok kozul a legtobbel meg mindig tartom a kapcsolatot es naponta tobb orat beszelunk, pedig en is fiatal vagyok. nyilvan vannak emberek akik fokozatosan eltunnek, de ranezesre nem tudhatod.

#8 nem tudom kire gondolsz, de van tippem. tudom h vannak hasonlo kerdesek, de kepzeld nem ugyanaz irja oket.

#9 miota szorakoztatas es unalomuzes a beszelgetes? nagyon szomoru ha te nem szeretsz csak ugy beszelgetni, ez a te szegenysegi bizonyitvanyod. es hidd el, nem minden 14 eves ugyanolyan, ha nem hiszed, az is eleg szomoru. mondd te szeretted volna, ha valaki igy kezel 14 evesen? h csak egy idegesito, unalomuzesre alkalmas ember vagy? gondolkodj mar normalisan.

#10 vegre egy normalis ember, igazad van:)

#12 szerinted igy kell beosztani az embereket? h 16 ev alatti vagy feletti? sajnalatos, ha te csak olyan 16 alattit ismersz akinek ez szamitanak, valoszinu rossz tarsasagba keveredtel. akkor altalanosits ha szamtalan ennyi idos emberrel beszelgettel mar es minden alkalommal erre jutottal. csak mert mondjuk ismersz 2 ilyet, az nem jelenti, h mindegyik ilyen.


gratulalok az itt valaszoloknak, nagyon ertelmesek lehettek. (tisztelet a kiveteleknek)


ha barkinek barmi baja van meg a fiatalokkal, ne ide irja kommentbe, hanem irjon privatot. na szep napot

tegnap 11:03
 14/14 anonim válasza:
Kérdező és 13.A 7 és 10 válaszoló is én vagyok. Nem véletlen írtam 13.-as. Ez ugyanaz a lány aki pár napja ugyanezt a kérdést rakta csak kicsit más szöveggel, most meg beakarja adni hogy ő ugyan tudja kire gondolok de nem ő az. :D Talán még jobban másképp kellett volna fogalmaznia és akkor beveszem a csalit de így fixre tudom hogy ugyanaz a személy. Kérdező minek akarsz beszélgetni ha inaktív vagy? Átmentem instara veled és ott se voltál hajlandó aktívabb lenni, nem véletlen szakítottam meg veled a beszélgetést. Senki se fog veled hosszútávon beszélni ha naponta 1-2 alkalommal vagy hajlandó válaszolni, az nem beszélgetés!
tegnap 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!