Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy az egyik...

Mitől lehet, hogy az egyik szobában időnként ideges, zaklatott vagyok? Ha átmegyek máshova, lenyugszok.

Figyelt kérdés

Lehet nem is ezoterikus téma, mert felújítás, meg egy bútor cseréje után kezdődött.

Mindig is az volt a legkedveltebb tartózkodási helyem a lakásban. Mikor tapétáztunk, meg cseréltünk ott bútort, azóta nem érzem magam annyira jól ott mint azelőtt. Ez még nem is lenne ezotéria. De van, hogy annyira ingerült vagyok ott, hogy depressziósnak érzem magam, sírás kerülget, tehát tényleg nagyon mély rossz hangulatom lesz. Ha pedig kijövök a szobából, elmúlik. Most is ez volt. Ma megint elfogott egy rossz közérzet, kora délutánig csak ültem a szobában a kanapé sarkában, és a sírás kerülgetett miközben szorított a mellkasom, úgy éreztem az infarktus határán vagyok. Aztán erőt vettem magamon, hogy kijöjjek és egyek, és jobban lettem. Gondoltam ettem, azért. De mikor vissza mentem, újra jött a rosszullét és a rossz hangulat. Kijöttem, és azóta elmúlt minden bajom.

Mikor ide költöztünk sokáig tapasztaltunk furcsa dolgokat a lakásban, mintha szellemek lennének itt. De már jóideje nem.

Korábban a hálószobával voltam hasonlóan, bár nem volt ennyire durva a helyzet. De sokáig ott volt valami megmagyarázhatatlan rossz érzésem.

Egyrészt arra gondolok, csak az új szobaszínnel (világosabb lett) meg új bútorral már nem annyira otthonos mint volt. Meg kicsi is a szoba, és több kisebb bútor helyett lett egy nagyobb.

Másrészt meg úgy hiszem ez azért ennyire súlyos hangulatokat nem tud okozni.

Lehet olyan, hogy tényleg lennének szellemek, és azokat meg lehet zavarni egy ilyen lakásfelújítással?

Vagy vásárolt bútorral jöhet valami szellem?

Annyira nem értem hogy lehet, hogy az ott elhatalmasodó rossz hangulat kijőve elmúlik.


ma 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!