Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem véletlenül éltek...

Ha nem véletlenül éltek ott,ahol, mi tart ott, miért az az otthonotok, miért nem költöznétek máshová?

Figyelt kérdés
Vélhetően egy másik helynek is lennének előnyei: több munkalehetőség, több vagy kevesebb ember, anyádék közelebb vagy messzebb lennének stb . Te mégse költöznél el onnan. Miért?
szept. 7. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nem egy zaklato exem volt. Itt olyan a társasház ami be van kamerázva és egy nyikkanrásomra is rendőrt hivnak a szomszédok.(máshol más szomszedok mellett simán betörnek megölnek csendben vagy hangosan is, másnap mindenki azt mondaná azt hittük csak a tv ment vagy haspnlókat. Nálunk "keszultségi állapotban van mindenki" mivel kb 8 keres a társasház mindenki figyel minden gyanús mindenre ugrik bárki.

Es ha zűr van még az is mögém áll akivel mégcsak jóban se vagyok. Ha balhe van kapásbol megjelenik 10 másik és odaáll mert ezek ezt élik. Hogy zűr van helybol felállnak 5en is akkor.


Máshol meg mint a struccok "én nem látok hallok semmit" bezárják az ajtókat ablakokat is.


2.nyilván a legolcsóbb környék.


3. Nyugodtan kiabálhatok ha veszekszek, nem akad ki senki, nem néznek bolondnak sem, itt ez a normális🤣

Vagy multkor azert kiabáltam hogy elegem van hogy nincs elég tányérom meg semmim nem felszerelt a konyhám hogy ebben kell élnem. Másnap egy zsáknyi tányérok lábasokat adott vki az ajtom elé.

Azota se tudom ki az. De 2 mulva is fogadott egy újabb zsáknyi cucc is.


4.simán könnyedén lehet lomtalanitani elég ha kiteszem az ajtó elé 5 perc mulva eltűnik bármi🤣


5. Mennek a csereberék ha nincs mit enni már adnak is de te is adsz, mikor kipakoltam egy rakat ruhát hogy elvihető és elpárologtam, ugy néztek itt rám mint vmi istenre..


Számtalanszor álmodozom arrol hogy végre kulturált helyen éljek, meg eleve ugy jottem ide hogy átmenetre jó lesz ez.

Csak azota történtek dologok es bennem van az is hogy azonban lehet máshol már nem élnék ilyen exek után..Vagy simán zaklatnának mert nem jellemző a kamera sem szinte sehol. Meg az sem ha zaklatnak a folyosón vagy bármi hogy kijönne 5 másik szomszéd.


Nincsenek fúrás faragások bulik szunte soha. Csendes a kornyék. Es mivel veszélyes is igy a rendőrök is ide "készenlétben" vannak, tehát ide 2 percen belül kommandó és roham van ha van vmi. Es gyakran járnak erre cirkálni is csak ugy lassan ellenőrizgetni szétnézni..

Nagyobb fokú védelem is van.

szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert nincs pénzem költözni.
szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért élek ott, mert így hozta az élet, ez volt a jó döntés. Élnék máshol is. A telek már megvan, de hála urunknak és parancsolónknak az építkezés még várat magára
szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!