Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátokat, beszélgetőpartnerek...

Barátokat, beszélgetőpartnereket keresek. Először csak itt privátban, de később átmehetünk instára vagy máshova akár. Kinek lenne kedve hozzá?

Figyelt kérdés
9.-es lány vagyok, imádok olvasni, kedvenc sorim a gilmore girls, írj ha beszélgetnél velem.
tegnapelőtt 17:49
1 2
 1/14 anonim válasza:

Hú,majd nem győzöl válaszolni.

Én is beszélgetnék,de tényleg nagyon öreg vagyok hozzá.

tegnapelőtt 18:39
 2/14 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?
tegnapelőtt 18:45
 3/14 anonim válasza:
Én a borotvás gyilkosos filmeket szeretem.
tegnapelőtt 19:12
 4/14 anonim válasza:
Milyen korosztályban keresel?
tegnapelőtt 19:19
 5/14 A kérdező kommentje:
4, velem egykorúakat kb de max ilyen huszon évesekkel is szívesen beszélgetek
tegnapelőtt 19:33
 6/14 anonim válasza:

5

Nem kellenek 30 éves bácsik? 😂

tegnapelőtt 19:54
 7/14 anonim válasza:
Azért keres beszélgetőpartnereket hogy naponta 1-2 választ küldjön utána,tapasztalat,már nem elsőnek rakja ki a kérdést:D.
tegnapelőtt 22:47
 8/14 anonim válasza:
ohh megint a kisasszony :( szomorú h nem szorakoztatnak kellően az emberek itten
tegnapelőtt 23:48
 9/14 anonim válasza:
Szerintem értelmes ember továbbra sem egy 14 éves kamasz szórakoztatására, és unaloműzésére fektet hangsúlyt, hanem értelmes emberekre, illetve önfejlesztésre.
tegnap 00:33
 10/14 anonim válasza:
Szóval magyarán neked a 16 év alattiak nem értelmes emberek,mindet egy kalap alá veszed,az szép:D.Ezek szerint te sem vagy értelmes ha így gondolkodsz.
tegnap 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!