Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan 35-50 közötti...

Vannak itt olyan 35-50 közötti emberek, akik nem elsősorban abban látják a barátkozás lényegét, hogy online írjunk egymásnak heteken át?

Figyelt kérdés
Nekem igényem van a beszélgetésre, később a személyes találkozásra is.

szept. 23. 21:57
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Kor, nem?
szept. 23. 22:56
 12/27 anonim válasza:
Én voltam egy ilyen gyakoris talin, de nem igen sült el jól. Volt egy srác, akivel utána még 1-2x elmentem bulizni de megszakadt vele a kapcsolat..Neten már csak nagyon ritkán ismerkedek. Ott a munkahely, az utca, a hobbim ahol lehet. Bár most kialakult nálam egy komolyabb beszélgetés egy lánnyal online, holott megfogadtam hogy nem fogok online ismerkedni többet. Mindegy, így alakult, krvajó vele beszélgetni, taliig sajna még nem jutottunk el. Mondjuk bocsi hozzám senki sem szólt, a 20as korosztályt csípem csak felülről.
szept. 23. 23:03
 13/27 anonim válasza:
#9-es válaszoló vagyok, ha van kedved, írhatsz magadról pár sort.
szept. 23. 23:05
 14/27 anonim válasza:
Aki ennyire gyűlöli az írogatást, az talán ne akarjon szöveges felületen ismerkedni.
szept. 23. 23:20
 15/27 A kérdező kommentje:
14-es: napokon át unalmas.
szept. 23. 23:22
 16/27 anonim válasza:
De akkor miért nem próbálkozol olyan oldalon, ami kifejezetten barátkereső? Havervagy, és hasonló oldalak. Kicsit olyannak érzem ezt, mintha mondjuk tindereznél, de ellene lennél hogy kép alapján ítéljék meg egymást az emberek.
szept. 23. 23:27
 17/27 anonim válasza:
Kérdező, én abszolut értem a problémát, nem az a baja, hogy írni kell, hanem az, hogy minek is, ha biztos nem fogunk találkozni. Nálam az első kérdés szinte mindig az: "Hol laksz?" Ha messze lakunk, udvariasan elköszönök, feleslegesnek tartom elmesélni a fél életem írásban, meg írogatni a gondolataimról hosszútávon olyan embernek, akit nem is ismerek, és személyesen nem is fogom soha. Belefutottam már egyébként értelmes emberbe, de 200 km-re lakott tőlem. Értelmetlen chatelgetni így, attól függetlenül, hogy lehet tök tartalmasan tudnánk beszélgetni. 40 évesen nincs igényem arra, hogy szimplán írásban kommunikáljak csak valakivel.
szept. 24. 07:13
 18/27 anonim válasza:
Az hogy neked értelmetlen, még van akinek értelmes sőt kellemes és hasznos elfoglaltság. Ellenben kérdező azt fejtette ki hogy írni is utál, csak eszközként tekint rá a célhoz. Ez így se neki nem jó, se pedig másoknak. Azért is mondtam hogy ezek után kissé ellentmondásos egy főleg írós, szöveges formátumú helyen keresgélni. Itt nagyon sokan ugyanis csak írogatnak, jó vagy nem jó. Meg verik át a másikat találkozóval, amiből nem lesz semmi. Ezért is ajánlottam pl a havervagy oldalt, az főleg élő programozásról szól.
szept. 24. 07:18
 19/27 anonim válasza:

Én általában hanghívásozom.

Telefonról utálok pötyögni, mert lelassít, és nem fejezhetem ki magam autentikusan. Normális létező billentyűzetről írni már picit kényelmesebb, de az is időrabló.

Hívásban egy óra alatt annyi dolgot beszélünk át, amit írásban csak egy hét alatt lehetne.

Az ilyen ismerkedések viszont véletlenül szoktak alakulni, nem úgy, hogy "gyere ismerkedjünk és legyünk barátok" , mint az oviban 😁

szept. 24. 07:20
 20/27 anonim válasza:
Ha nem szeretsz írni, akkor a netes ismerkedés nem neked való, van ilyen is, ennyi!
szept. 24. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!