Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Borderline szociopatàk (border...

Borderline szociopatàk (borderszocik) beszèlgetnètek egy hasonszõrűvel? :)

Figyelt kérdés

tegnap 16:18
 1/10 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
tegnap 18:55
 2/10 A kérdező kommentje:
28 èves sràc
tegnap 18:58
 3/10 anonim válasza:
Diagnosztizálva is vagy vagy csak úgy mondod?
tegnap 19:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Ràjöttem, meg Utàna olvastam
tegnap 19:50
 5/10 Hullllll válasza:
Szóval nem vagy az
tegnap 19:53
 6/10 A kérdező kommentje:
De egyèbkènt igen
tegnap 20:48
 7/10 anonim válasza:
Tanulmányozni akarod, hogy olyanok e mint te? 😂 intj vagyok, 2 perc alatt kiismerlek. Szerezz papírt egy orvostól, mert addig nem az igazi.. és egyébként rögtön 2 személyiségzavart is szeretnél? Nem elég egy?
tegnap 21:12
 8/10 anonim válasza:
Te intj? Inkább valami xxFS ilyen szöveggel... Full érzelmes, passzív agresszív, érvek nélkül írsz...
tegnap 22:58
 9/10 anonim válasza:

8

Az MBTI nem épp a tudomány csúcsa, elég sokat kritizálva van


4

Ilyet szerintem tini korban szokás csinálni, mert különlegesnek akarod érezni magad és azt hiszed, hogy más vagy, mint a többiek. Ennyi idős korodra rájöhettél volna, hogy szinte mindenki azt hiszi, hogy más, mint a többiek, és ettől (is) lesznek tömegek.


Egyébként szerinem nem vagy tisztában azzal, hogy mi az a borderline, ugyanis ez is egy betegség, nem azt jelenti, hogy as szociopatizmus határán van valaki.

ma 00:36
 10/10 anonim válasza:
Rámírnál?
ma 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!