Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Léteznek jóképű helyes hatvan...

Léteznek jóképű helyes hatvan hetven feletti férfiak akik nem elhízottak és jól karban tartják magukat érdekli őket az egészséges életmód és mozgás és valamennyire modernek is!?

Figyelt kérdés

Modern alatt értem az ápoltság igény kölni parfüm használat és lehet ő velük szabadidős programokra menni mondjuk kirándulni beülni egy gyors étterembe is!?

Tájékozott művelt intelligens kulturált diplomás emberek társaságát keresem.

Inkább csak akik korosak azok érdekelnek engem.



szept. 16. 21:59
 1/10 anonim válasza:
Keresd őket az edzőteremben
szept. 16. 22:38
 2/10 A kérdező kommentje:
Áh én nem járok konditerembe.
szept. 16. 22:58
 3/10 anonim válasza:

Persze, vannak, nyilván nem annyira sokan.

Ha ismerkedés céljából jött létre a kérdés, én uszodákat tudnék javasolni.

Meglepő, mennyien vannak akik idősebb létükre több km-t úsznak, és lejárnak rendszeresen.

Múltkor egy 70év körüli bácsi majdnem lepipált, folyamatosan úszott vagy 2,5kmt. Oke, en 2x annyit, de korban fele annyi sem vagyok! Szóval le a kalappal

szept. 17. 00:28
 4/10 anonim válasza:
Te nem jársz edzeni de elvárod hogy a pasi járjon xd 2024 női mentalitás
szept. 17. 03:17
 5/10 anonim válasza:
A kérdező egy harmincas férfi. Több nicknéven írt már ki
szept. 17. 04:00
 6/10 anonim válasza:
#5: Szerintem megint Kornélka garázdálkodik itt.
szept. 17. 10:16
 7/10 anonim válasza:

Jóképű, sportos, 60, 70 feletti férfiak, hol élsz te?

Még az amerikai filmekben sincsenek ilyenek, nem még Magyarországon.

szept. 17. 11:02
 8/10 anonim válasza:
Hát a gyakorin az átlag életkor kb. 20-25 év körül mozog. Szóval itt nem hiszem, hogy sikerrel jársz.
szept. 17. 17:14
 9/10 anonim válasza:

Kérdező, Magyarországon 40 év felett is ritka az aki ad magára, vagyis rendszeresen sportol, mozog, igényes és nem egy elhízott, sört, bort vagy rövid italokat pusztító ember. De még aki nem is fogyaszt alkoholt, 40 évesen ha valóban normális gondolkodással, értékrenddel rendelkező, kulturált ember, akkor már szinte biztos hogy családos így nagy részük nem mozog rendszeresen, másrészt nem ismerkednek egy anonim oldalon. 60-70 év körül pedig, ha csak nem nagyon jómódú, nagyon jó anyagi helyzetben él az adott illető, aminek köszönhetően nem kellett végigdolgoznia sem az életét, vagy legalábbis széthajtania magát mondjuk egy gyárban vagy hasonló helyeken, biztos hogy nem lesz helyes férfi sem. A dohányzásról már nem is beszélve, mivel lassan minden korosztályban több a dohányzó ember mint a nem dohányos.

Akik pedig megfelelnének a kulturális elvárásaidnak is, "Tájékozott művelt intelligens kulturált diplomás", szinte biztos hogy nem itt, a gyakori kérdéseken fognak ismerkedni, barátkozni, mert ők más körökben, társaságokban, magukhoz hasonló emberek társaságát keresve alakítják ki az életüket és szervezik a szabadidős tevékenységeiket, programjaikat.

szept. 18. 09:38
 10/10 anonim válasza:

Kérdezze meg háziorvosát!

60 felett vagyok. A többi tulajdonságról kérdezze meg háziorvosát.

Néhányan még élünk. Sok ismerős elment 40, 50, 60 évesen. Az elmúlt 10 évben nem voltam olyan férdi temetésén aki 70 feletti volt. Néhányat azért ismerek. Az egyik pl. rákos.

szept. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!