Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Volna kedved megismerni egy...

Volna kedved megismerni egy kedves, 23 éves, zenekedvelő, egyetemista srácot? :)

Figyelt kérdés
Kötetlen beszélgetésre vágysz? Akkor írj bátran! Ha van Discordod, szívesen megadom a nevem és átmehetünk oda is ha szeretnél. Én bármilyen témára nyitott vagyok a politikát kivéve.

aug. 21. 16:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9, 10

Csak tudnám akkor minek pazaroljátok a betűt itt?

aug. 21. 22:28
 12/22 A kérdező kommentje:

10

Ja, a szexuális beállítottságodat meg ne ebben a kategóriában reklámozd, és pláne ne ilyen visszataszító módon. Oké hogy leszbi vagy de nem muszáj ezt kérdés, kérés nélkül mindenki orrára kötni.

aug. 21. 22:29
 13/22 anonim válasza:
11 én csak a kérdésedre válaszoltam.🤷🏻‍♀️
aug. 21. 23:10
 14/22 A kérdező kommentje:
Ahogy vesszük.
aug. 21. 23:18
 15/22 anonim válasza:

Meg sem fordult abba tüttyedt agyadba hogy pasiként nem érdekelnek a 23 éves egyetemista srácok?

(#10 voltam) 😁

aug. 22. 00:12
 16/22 A kérdező kommentje:

15

Továbbra is tartom, hogy ez az infó senkit nem érdekel rajtad kívül. Nem kötelező kommentelni, simán be lehet zárni az oldalt és továbblépni

aug. 22. 08:31
 17/22 anonim válasza:
Ki itt a kedves srác? Még csak nem is volt itt nagy trollkodás, de ahogy reagálsz rájuk az elég fura
aug. 22. 09:28
 18/22 A kérdező kommentje:

17

Nézd, én mindenkihez úgy állok, ahogy ő áll hozzám. Ha ő úgy érzi, hogy ez a válasz a kérdésemre, hogy hát őt bizony nem érdeklik a pasik és nincs kedve, akkor én meg úgy érzem, hogy le kell írnom hogy ezt senki nem kérdezte itt. Ha ő simán annyit írt volna hogy nem, nincs kedvem akkor szó nélkül hagyom, bár akkor sem értem hogy minek ír ide, ha nincs kedve

aug. 22. 09:36
 19/22 anonim válasza:

"pasiként nem érdekelnek a 23 éves egyetemista srácok?"

Ez nagyon szomoru. Akkor tovabb kell dolgoznunk a szivarvany vilagrenden. 🫠🥹🏳️‍🌈

aug. 22. 09:44
 20/22 anonim válasza:

18

Azt se hagytad szó nélkül ám

aug. 22. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!