Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 1 hónapja élek külföldön és...

1 hónapja élek külföldön és szeretnék találni Valakit aki szívesen beszélgetne néha (vagy akár rendszeresen) , sajnos elég félénk típus vagyok a témában (is),lenne valakinek kedve barátkozni/ismerkedni?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam Romeo-n és Tinder-en de fizetés nélkül nem engednek magyar felhasználókra keresni. :-(

aug. 15. 18:07
 1/8 anonim válasza:
Melegként kérdezem, mi a jó abban, ha kint élsz és itthonival akarsz beszélgetni ?
aug. 15. 18:16
 2/8 anonim válasza:

Szia


Júniusban lesz majd a pride, amire várunk majd nagy szeretettel, de addig inkább próbáljál kint tevékenykedni, szocializálódni jó?

aug. 15. 18:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyrészt jövőre haza fogok menni,ez biztos. Másrészt könnyebb lenne az anyanyelvemen erről beszélgetni de nyilván közben élem az életem és járkálok mindenfelé,nem vagyok egész nap bezárkózva.
aug. 15. 18:39
 4/8 anonim válasza:
Ha van kedved írhatsz. Sajnos itt nehéz barátokat találni, de még normális embert is.
aug. 15. 19:19
 5/8 anonim válasza:

Pedig vannak normálisak, akik barátkoznának is. De ha egy - két írás után eltűnik mindenki, akkor megunjuk és nem írunk rá senkire.


Mindennapos történet sajnos.

aug. 15. 19:22
 6/8 anonim válasza:
Ez igaz, eddig is mindig a másik fél tűnt el sajnos, nem pedig én. Ezért se lehet találni.
aug. 15. 20:45
 7/8 anonim válasza:
Egyetértek, velem is ez van. Pedig bizIsten' próbálkozok, de mindig megszakad. És nem miattam. Biztos unalmas vagyok...
szept. 16. 20:17
 8/8 anonim válasza:
Ha gondolod szívesen barátkoznék. Én nem tűnök el. 4-es és 6-os voltam. Jó lenne már tényleg egy normális barátságot kialakítani.
szept. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!