Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Unatkozik valaki esetleg?...

Unatkozik valaki esetleg? Vagy akar beszélgetni, akár hsz-ben?

Figyelt kérdés

Kiakadtam nagyon a leendő párkapcsolatom miatt, már a pánikrohamon is túl vagyok.

Össze ugrottunk nagyon és el ment aludni, mert hogy éjszakásban nem bírja, mikor éjszakásban is alszik...

Én vagyok köcsög, hogy ilyen esetben rosszúl érint, ha Magamra kell hagyatkoznom? Hozzá felkeltem mindig, ha baja volt és fel maradtam Vele a munka ellenére is.

És simán itt hagy így, vagy ez így ok és Én várok sokat?

Bocs, ha össze-vissza, csak kiakadtam egy kicsit...


27/N, leszbikus párkapcsolat lenne ez...



aug. 11. 13:32
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem alkalmazkodom ilyen fura proli munkaidőkhöz.

Hisztikhez meg végképp nem.

Én önmagam vagyok.

Ha engem akarsz hozzám viszonyulsz,alkalmazkodsz.

Ha nem ezt teszed, nincs helyed itt tovább és viszlát.

aug. 11. 14:02
 2/11 A kérdező kommentje:
Végül is igaz...
aug. 11. 14:07
 3/11 anonim válasza:

Nem teljesen ertem, ma megy ejszakara es alszik delutan egy kicsit? Vagy tegnap volt ejszakas? “ mert hogy éjszakásban nem bírja, mikor éjszakásban is alszik...”

Ez a mondat kicsit osszezavart.

Masik, alvast senkiert nem adunk fel! Akarki akarmit mond, legalabb a 6 ora alvas kell az embernek. En amikor ejszakas voltam, mikor reggel hazaertem, reggeli, zuhanyzas es jo ejt. Mindenki le volt szarva 7-8 ora hosszan at, amig fel nem ebredtem. Emberi szukseglet, az eletbenmaradashoz kell, nem jatek.

aug. 11. 15:17
 4/11 A kérdező kommentje:

Megy éjszakára, előtte alszik és éjszakásban is alszik és előtte aludt, mivel nappalosban volt.

22-kor már el ment aludni, 8-kor ébred, délután még alszik és műszakban is van ideje aludni, ha nincs munka meg van engedve az ott dolgozóknak, és nem szokott munka lenni

12 órás munka

aug. 11. 15:28
 5/11 anonim válasza:
az en parom harom muszakban dolgozik gyarban, ejszakas elott este es utana is alszik delelott, mert maskepp nem birna a munkat. ez szerintem teljesen normalis, eleve nem tennem ra a terhemet foleg ha faradt. ha egyutt akarsz lenni vele a jovoben, akkor el kell fogadnod ot es az eletmodjat, nem lehet szerintem elvaras, hogy ne aludjon valaki, ha egyszer almos. ha panikrohamaid vannak ajanlom, hogy keress egy szakembert, de ezt mas nem fogja tudni megoldani helyetted. te milyen szituacioban adtad oda a figyelmed munka ellenere is? te is ejszakas voltal? nem tudhatod milyen neki a melo az alapjan, amit elmondd, amig nem eled at. megertes, kommunikacio, 27 evesen azert mar ezeken tul kellene lendulni, de ha nem megy, mindenkepp fordulj pszichologushoz, a panikrohamok ugyeben!
aug. 18. 19:12
 6/11 A kérdező kommentje:

6 napot dolgoztam régi munkahelyemen, 8 órás 5 nap és szombat 12 óra, majd vasárnap mindig mentem ki hozzá és fent is maradtam Vele, amikor fájt a foga, beteg volt, lázas volt, hányt, nem volt jól, bántották.

Van még kérdés?

aug. 18. 19:16
 7/11 anonim válasza:

Hát... Ez igazából semmit se jelent.

Ha sza rul vagyok és ott van vki istápolni az engem inkább fel basz. Főleg ha nem is szeretem csak átlag nő akit időnként dugok és a betegségem apropóján tapadni akar.

Ha nem szépséges fiatal, és számomra kívánatos, tehet akármit..

Akkor se fog tudni bevágódni.. Szóval az önfelálfeldozó opciót számításba se vedd ha szerelemből indulsz ki.

aug. 18. 20:48
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát csak ez párkapcsolat lenne, akivel kettesben össze költözök, tehát Magamra és rá vagyok utalva, és tudod nem hiszem, hogy Neked is ljó lenne, ha ne adja ég elveszted az eszméleted valami miatt, esetleg egy baleset, és ugye baszik rád a párod, esetleg elvérzel, mert sem felkölteni nem tudod, sem segítséget hívni és le szarja az alapvető bajaidat.

Neki sem esne jól, mivel aszthmás, hogy ha éjszaka szarul van és mellette alszok és egyszerűen csak nem kelek fel hozzá és kapaszkodjon el az inhalátorért ahogy tud.

Csak tudod Én nem vagyok ilyen.

aug. 18. 20:54
 9/11 anonim válasza:

harmadik valaszado voltam.

kerdesem nincs, itt azon van a hangsuly, hogy az hogy elvarunk valakitol valamit, az nem mindig teljesul es ezt sajnos vagy nem sajnos el kell fogadni. ha valaki almos vagy faradt nem tud 100%-ot nyujtani. de a valaszaidbol azt erzem annyira a sajat igazad szeretned bizonygatni, hogy talan magat a kerdest is feleslegesen tetted fel.

aug. 20. 09:00
 10/11 anonim válasza:
Leszbik feltekenyek, agresszivak.. mindig is ez volt.
aug. 21. 10:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!