Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Depressziós időszakon megyek...

Depressziós időszakon megyek keresztül, valakinek lenne kedve beszélgetni, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés
27L
jún. 9. 22:43
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Csajok ÉS csajlelkű ratyik akik nőknek adják ki magukat, átverve az itteni embereket. Az bennük a közös hogy ugyanúgy figyelemért kuncsorognak, önzőek és bárkit lehúznak érzelmileg hitegetéssel, hazugságokkal vagy épp manipulációval ha nekik épp energiára van szükség, aztán eldobják őket. Egy részük még komoly lelkibeteg is, az oldal pedig mostanra tele ezekkel. Ja én ugyan nem írtam rá, csak érdekelt mi folyik itt és követtem a beszélgetést. De sok más hasonló storyt hallottam már itt, sőt én magam is tapasztaltam meg.
jún. 11. 17:19
 22/23 anonim válasza:
Én is, de engem úgy se érdekelne senki. 😔 Haveromat is elvesztettem, aki legalább elfogadott.
jún. 15. 23:43
 23/23 anonim válasza:
Rosszul írtam, én senkit nem érdekelnék. Mindegy. Már fogalmazni sem tudok.
jún. 15. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!