Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Depressziós időszakon megyek...

Depressziós időszakon megyek keresztül, valakinek lenne kedve beszélgetni, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés
27L
jún. 9. 22:43
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Szia. Nekem van, ha gondolod, írj privátban.
jún. 9. 22:46
 2/23 anonim válasza:
Nem vagyok ilyen helyzetben, de jó vagyok lélektartásban, úgyhogy mesélj, hallgatlak.
jún. 9. 22:54
 3/23 anonim válasza:
írj. Hasonló helyzetben vagyok.
jún. 9. 23:09
 4/23 anonim válasza:
Szia írhatsz nekem is
jún. 9. 23:39
 5/23 anonim válasza:

Hát persze,mindenkinek van kedve.amint megtudták hogy hány éves vagy.

Egyébként szerintem 2 depressziós ember nem tesz túl jót egymásnak:)

jún. 10. 00:00
 6/23 anonim válasza:

Én már kezdek a depressziós szakaszból kilábalni, de ezért még most is vannak nehéz napok. Én is szívesen beszélgetek, ha szeretnéd!

F

jún. 10. 00:00
 7/23 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha érdekel velem mi a helyzet. Sosem voltam teljesen rendben lelkileg. Nem érzem jól magam ebben a világban. Azt utálom ohgy mindenki felszínes.
jún. 10. 00:06
 8/23 anonim válasza:
Én régen voltam depressziós, szerencsére már vége, de ha van kedved írhatsz.
jún. 10. 01:14
 9/23 anonim válasza:

Bennem megint felvetődött a búskomorság újra, de valahogy igyekszem úrrá lenni rajta.


(Nem publikusak az okok, de túl sok rossz dolog összejött megint.)

jún. 10. 05:27
 10/23 anonim válasza:
Milyen érdekes ha egy csaj egyből van 50 jelentkező, a depressziós ferfiakkal meg senki nem akar beszélni
jún. 10. 06:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!