Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Depressziós időszakon megyek...

Depressziós időszakon megyek keresztül, valakinek lenne kedve beszélgetni, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés
27L
jún. 9. 22:43
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
11, ezért is nem fogok neki meg a többi unatkozonak sem írni. Velem ki törődik?
jún. 10. 07:11
 12/23 anonim válasza:

#11 #12 a lányok általában (persze nem mindig) megnyílnak, elmondják őszintén hogy mi a gond, aztán meghallgatják mit gondolok és meg is fogadják. Persze ellenőrizni és számonkérni nem tudom és nem is dolgom.

A pasik nehezen nyílnak meg, ki kell belőlük húzni, hogy mi a gond. Aztán meghallgatnak, de vagy máe ott lecsesznek, hogy hogy merek ilyet mondani, vagy csöndben ignorálják és csakazértis mennek a saját fejük után, bele a nagyobb sz@rba.

Ezek után gondold át, kinek segít szívesebben az ember.

jún. 10. 07:36
 13/23 anonim válasza:
Először oldjátok meg a gondjaitokat, hogy ne legyetek depressziósok, aztán ismerkedjetek. Így csak egymást húzzátok le a mocsárba. Kinek kell ez, komolyan? :D
jún. 10. 08:13
 14/23 anonim válasza:
Én szinte folyamatosan az vagyok. F
jún. 10. 11:44
 15/23 anonim válasza:

Mi ez a rengeteg depressziós? Mi az ami ki hozza bennetek ezt,mi az oka?

Volt a családban is, de számomra érthetetlen az emberek nagy részénél hogy miért?

jún. 10. 17:50
 16/23 anonim válasza:

#13-nak:


"A pasik nehezen nyílnak meg, ki kell belőlük húzni, hogy mi a gond"


Egy nem kommunikatív maszkulin nő simán pont ugyanezt csinálja, miközben egy beszédesebb feminin férfi (pl én) kitárulkozik a gyengébbik nem felé akármikor.

jún. 10. 20:09
 17/23 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, szívesen beszélek veled.
jún. 10. 22:42
 18/23 anonim válasza:
Remélem nem azt jelent a beszélgetés, hogy eltűnsz, amint valóban beszélgetni kéne és soha nem derül ki, hogy mi rosszat írtam, mint ahogy az itteni felhasználók 99.9 százaléka teszi.
jún. 10. 23:04
 19/23 anonim válasza:

Oké, de, ezt jelentette... mint mindig,

ismételten egy átverés valami homokos részéről, aki eltűnik, amint elérhetőséget kérek tőle. Köszi innen is.

Szánalmas az egész oldal.


(18 voltam)

jún. 11. 14:57
 20/23 anonim válasza:

Biztos nem homokos mert ha tényleg férfi akkor nem tűnik el

Az eltűnősök mindig csajok

jún. 11. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!