Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy jelenleg egyetemista vagyok. Mostanában nem túl gyakran járok társágba. Eléggé introvertált vagyok, és talán kicsit magamnak való, úgyhogy kevés barátom van. Viszont valahol mégis vágynék arra, hogy megismerjek új embereket. Egyébként nagyon jóindulatúnak és őszintének tartom magam, még ha időnként nehéz is megérteni. Szívesen beszélgetnék valakivel, aki érzelmileg intelligens, türelmes és nyitott gondolkodású. (Lehetőleg korban ne legyünk túl messze egymástól)


23/L



jún. 5. 00:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mi az hogy introvertált?
jún. 5. 00:34
 2/14 anonim válasza:
Én benne lennék, mert ellenkező nemmel volt már sikeres kapcsolatom innen az oldalról így hiszek abban hogy a dolog kölcsönös szimpátia és sikeres egymásra hangolódás esetén működhet hosszú távon. 24/F 😎
jún. 5. 00:56
 3/14 anonim válasza:
Én is benne lennék. Szívesen ismerek meg új embereket. Akár egy lelkitárs vagy barátság kialakulása na annak örülnék. Korban pár évvel vagyok idősebb.
jún. 5. 01:26
 4/14 anonim válasza:
Felőlem beszélgethetünk, írj rám.
jún. 5. 06:46
 5/14 anonim válasza:
Irj ha szeretnel, en is szivesen baratkoznek 😊
jún. 5. 08:14
 6/14 anonim válasza:
Írj, ha gondolod :) Én is hasonlóan érzem magam, csak már nem vagyok egyetemista :)
jún. 5. 11:25
 7/14 anonim válasza:
Akkor a 37 évemmel kiestem
jún. 5. 12:23
 8/14 anonim válasza:
Minek? Pár nap beszélgetés és törölni fogja magát. Velem már megtette néhány hónapja.
jún. 5. 12:55
 9/14 anonim válasza:
8# Alkalmi lelkiszemetest keres :)
jún. 5. 13:10
 10/14 anonim válasza:
Ja hogy ez is a szokásos ghostingolós figura lenne? Hát akkor valóban nagyon jóindulatú és őszinte lehet. Meg valóban nagyon "introvertált". Én már őszintén szólva hányni tudnék, annyi ilyen van ezen az oldalon is meg lassan mindenhol máshol is. Akik csak szórakoznak az emberrel, húzzák az idejét energiáját aztán szó nélkül eldobálják. Kicsit sem toxikus az a lényeg, főleg azok akik így jártak és akkor ők is elkezdenek másokat ghostingolni.
jún. 5. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!