Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányoknak is visszataszító...

Lányoknak is visszataszító megismerni, vagy esetleg barátkozni egy meleg fiúval? Mert a fiúknak az……

Figyelt kérdés
Sokan ellenségesek velem emiatt, ezért nincs sok ismerősöm, barátom.
2023. jún. 7. 08:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én hetero f@asziként mondom, ha egy meleggel lenne közös érdeklődési körünk és lenne humora, akkor nem foglalkoznék ilyesmivel. Bár nem ismerek melegeket.
2023. jún. 7. 08:59
 2/14 anonim válasza:

Nálunk van a baráti társaságban meleg fiú, de soha semmilyen hátrány nem érte, ugyanúgy van kezelve mint bárki más, fiúk és lányok által is.


Ha ha valaki szerint visszataszító, azzal jobb is ha nem ismerkedik/barátkozik az ember.

2023. jún. 7. 09:06
 3/14 anonim válasza:

"Mert a fiúknak az……"

. Nem, nem feltétlenül az.

Én ismertem több meleg, transznemű embert, akivel egyszerűen nem jöttem ki, de ennek semmi köze nem volt a nemi identításukhoz, egyszerűen csak borzasztó személyiségek voltak. Persze lehet, hogy ők ezt máshogy magyaráznák...

2023. jún. 7. 09:16
 4/14 anonim válasza:
Nem sok barát kell, elég ha egy van aki megértő.
2023. jún. 7. 09:16
 5/14 anonim válasza:

Bár lenne egy meleg barátom, akivel megvan az összhang. Az a legkevesebb, hogy valaki meleg. Nekem teljesen mindegy, nem ez számít egy barátságban.


27f, hetero

2023. jún. 7. 10:02
 6/14 anonim válasza:
Hetero nő vagyok, nagy fujoshi (élő személyeket nem shippelek, fetishizalok) . Semmi hátrányod nincs abból, ha meleg vagy. Szerintem azokkal van a gond, akik nem fogadják el és nem tudnak emberként tekinteni rád.
2023. jún. 7. 10:30
 7/14 anonim válasza:
Hatoska, neked 2 nagy csárdás nyakleves hiányozna, hogy a kis agyacskád a helyére rázódjon, és ne birkulj be minden ilyen elmeháborodott új "kategóriának". Férfi van és nő, heteroszexuális és sajnos ratyik is vannak. Ne találjatok már ki még emellé ezer másik idióta irányzatot.
2023. jún. 7. 11:05
 8/14 anonim válasza:
Nekem nincs semmi bajom a melegekkel, sok jó emberrel talàlkoztam akik melegek ès jól eldumcsiztunk. Ha szeretnèl nyugodtan ràm ìrhatsz.
2023. jún. 7. 11:10
 9/14 anonim válasza:
#7 Te pedig ne okoskodj ha valamihez nem értesz
2023. jún. 7. 13:27
 10/14 anonim válasza:

nekem nincs bajom a melegekkel, ha akarsz haverkodni, írj nyugodtan :D


28F

2023. jún. 7. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!