Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy egészséges, vicces,...

Egy egészséges, vicces, támogató friend groupban benne lenne valaki?

Figyelt kérdés

szóval én 17, a barátnőm 16 éves, és szeretnénk összehozni egy lányokból-fiúkból álló baráti társaságot, legfőképp nyárra, de persze minél tovább fent szeretnénk tartani, ha működőképes. szeretnénk ténylegesen megismerkedni új emberekkel és hosszútávú barátságokat kialakítani.

elfogadóak, megértőek, lazák és szerintem tök viccesek vagyunk mindketten esküszöm..

a lényeg hogy 16-18 éveseket keresünk, akik aktívan benne lennének egy a fenti jellemzőkkel illetett társaságban. budapestiek vagyunk mindketten, és elsősorban innen keresnénk embereket, de szívesen utazunk is, ha ez kölcsönös. a programokat persze közösen találnánk ki, de mi főképp esti barangolásokra, piknikekre, filmezésre, ilyesmikre gondoltunk elsőkörben. igazi barátokat szeretnénk.

(a kérdés 50%ban poénnal került kiírásraXDDD de ha valakit érdekel az ajánlat, nyugodtan keressen fel kommentben vagy privát üzenetben, bármikor is látja ezt!!!)

kérlek legyél kedves, és ha nem tetszik a tény hogy ezt így kiírtam gyakorira csak menj tovább. :)



2023. máj. 1. 22:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
Jó lenne, de idős vagyok :)
2023. máj. 3. 08:01
 12/13 anonim válasza:
cringe
2023. máj. 3. 22:17
 13/13 polarbeer válasza:

Ma este haverommal kint voltunk sétálni Őrmezőn, a patakparton és pont arra gondoltunk, hogy jó lenne ezt nagyobb társaságban is!

Mindketten biológusok vagyunk (én doktorandusz, ő bsc-s), ezért ilyenkor figyelünk füvet, fát, bogarat, lepkét.


Szóval csak azért mondom, nem szükséges várni a nyárra, ha érdekel titeket ilyesmi, menjünk, mászkáljunk, itt a jó idő, sokáig van világos is, használjuk ki! :)

2023. máj. 4. 01:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!