Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy egészséges, vicces,...

Egy egészséges, vicces, támogató friend groupban benne lenne valaki?

Figyelt kérdés

szóval én 17, a barátnőm 16 éves, és szeretnénk összehozni egy lányokból-fiúkból álló baráti társaságot, legfőképp nyárra, de persze minél tovább fent szeretnénk tartani, ha működőképes. szeretnénk ténylegesen megismerkedni új emberekkel és hosszútávú barátságokat kialakítani.

elfogadóak, megértőek, lazák és szerintem tök viccesek vagyunk mindketten esküszöm..

a lényeg hogy 16-18 éveseket keresünk, akik aktívan benne lennének egy a fenti jellemzőkkel illetett társaságban. budapestiek vagyunk mindketten, és elsősorban innen keresnénk embereket, de szívesen utazunk is, ha ez kölcsönös. a programokat persze közösen találnánk ki, de mi főképp esti barangolásokra, piknikekre, filmezésre, ilyesmikre gondoltunk elsőkörben. igazi barátokat szeretnénk.

(a kérdés 50%ban poénnal került kiírásraXDDD de ha valakit érdekel az ajánlat, nyugodtan keressen fel kommentben vagy privát üzenetben, bármikor is látja ezt!!!)

kérlek legyél kedves, és ha nem tetszik a tény hogy ezt így kiírtam gyakorira csak menj tovább. :)



2023. máj. 1. 22:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Akkor gondolom ha pár évvel idősebb vagyok akkor már nem lehetek barát :( XD
2023. máj. 1. 22:48
 2/13 anonim válasza:
mindketten lányok vagytok?
2023. máj. 1. 22:54
 3/13 anonim válasza:
Kötelező ott is half angolul speakelni?
2023. máj. 1. 23:42
 4/13 anonim válasza:

Heey,


Én benne lennék valami ilyesmiben

16/f

2023. máj. 2. 00:08
 5/13 anonim válasza:
#4 te merre laksz?
2023. máj. 2. 16:26
 6/13 anonim válasza:

Egy próbát megérhet, úgyis csak itthon ülnék négy hónapig, kéne egy kis szocializálódás

18F

2023. máj. 2. 16:34
 7/13 anonim válasza:

"a kérdés 50%ban poénnal került kiírásraXDDD"


Az mit jelent? 100% komolysággal mondom, hogy nem érdekel.


16/f

2023. máj. 2. 16:44
 8/13 anonim válasza:

#5


Pest mellett élek, de átlátok pestre:)

2023. máj. 2. 17:17
 9/13 anonim válasza:

"Kötelező ott is half angolul speakelni?"

:DD

2023. máj. 2. 20:51
 10/13 A kérdező kommentje:

#2 igen mindketten lányok vagyunk :)


#3 my válasz for you is igen, it is kötelező, amúgy i didn't gondolni hogy it would zavarni you this much hogy i say baráti group.. :(


#4 & #6 írok privátban!!


#7 köszönöm a vélemény nyilvánítást...??


köszönöm szépen egyébként mindannyiótoknak a válaszát, függetlenül a hasznától. :)

2023. máj. 3. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!