Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozni vágyó srácok...

Barátkozni vágyó srácok Budapesten?

Figyelt kérdés
27 éves srác vagyok, Budapesten élek. Ha 23-29 között vagy, és lenne kedved lógni, csavarogni a szabadidődben, akkor írj. Programok amikre gondoltam: szabadtéri kondipark, konditerem, főzés, punnyadás :D

2023. ápr. 21. 18:40
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Prájdra kijössz?
2023. ápr. 23. 17:04
 12/23 anonim válasza:
Igaz nem nekem szól a kérdés mert 32 vagyok, de én pl rendszeresen szoktam kondiparkba járni és csomószor ismerek meg új embereket ott.. érdemes simán csak kimenni, nem is kell ilyen kérdéssel megszervezni simán találhatsz spanokat.
2023. ápr. 24. 10:50
 13/23 anonim válasza:
Csáó! Írj, ha még nem hoztak le nagyon az életről. :D
2023. ápr. 26. 23:36
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem válaszoltok ha azt akarjátok hogy írjak.
2023. ápr. 28. 19:53
 15/23 anonim válasza:

Nemtom kerdezo, de lehet azert nem kapsz sok jelentkezot, mert nemtom, lehet meleg vagy?


Marmint en nagyon nem hallottam meg barati kapcsolatrol ahogy kept srac csak ugy felmegy egymashoz es egyutt punnyadnak, fozocskeznek.


Nekem ez igy sok lenne. A kinti kondizas meg szerintem a legtobb embernek oke, meg a kinti programok esetleg egyut kajalas valami helyen meg ilyenek atdumalni az eletet.


De alapbol te hogy bizol meg valakiben akit most ismertel meg es mar felhivnad a lakasodra es egyutt punnyadtok meg fozocskeztek. Ez kb olyan mintha a ferfi az egesz (szabad) napjat veled akarna tolteni meg te is.


Lehet felreertem es csak nagyon maganyos vagy, de ez igy - legalabbis nekem - elegge meleg kapcsolatra vagyok sracnak tunik. Lehet ezert nem igazan akarnak ilyenbe belemenni.


Ha meleg vagy akkor sajnalom hogy ilyen nehez talalni megfelelo "part" akarmire is, ha meg nem, akkor elegge maganyos lehetsz.

2023. ápr. 28. 20:38
 16/23 A kérdező kommentje:

"Marmint en nagyon nem hallottam meg barati kapcsolatrol ahogy kept srac csak ugy felmegy egymashoz es egyutt punnyadnak, fozocskeznek."


Hát nem tudom, de szerintem nagyon sokan járnak át egymáshoz és nem feltétlen a kocsmában találkozgatnak. Ez a nagy prődség meg állandó gusztustalan gyanakvás csak azóta van, mióta a meleglobbi bepörgött, persze ezt média és tudományos valamint politikai oldalról is keményen nyomatják bizonyos célokkal. Na pont ez vezetett ide. Régen totál más volt egy barátság szerkezete. Persze ilyen egybites embereknek ezt hiába magyarázom, mert felesleges.


"De alapbol te hogy bizol meg valakiben akit most ismertel meg es mar felhivnad a lakasodra es egyutt punnyadtok meg fozocskeztek."


Ki mondott ilyet, hogy azonnal? Nem igazán illik másoknak a szájába szavakat adni.


"ha meg nem, akkor elegge maganyos lehetsz."


Pf... mintha itt nem lenne mindenki cseszett magányos. Te is beleértve.


A pofám leszakad és meg lehetne kímélni az ilyen agytalan, proli kommentekkel.


Azért nem írnak, mert a sok szájbatolt szerencsétlen azt hiszi innen fog sunát találni, és ebbe valaki hónapokon de akár éveken át iszonyú sok pszichés energiát invesztálnak totál feleslegesen.


A másik, meg nem is igazán akarnak semmit. Szerinted ez az első kérdésem? Egyszerűen telibe fossák az emberek egymást 3-4 üzenet után.

2023. ápr. 28. 21:33
 17/23 A kérdező kommentje:

"főzés, punnyadás"


te ennyiből megállapítottad, hogy homokos vagyok. Gratulálok komolyan, ide süllyedtünk.

2023. ápr. 28. 21:36
 18/23 anonim válasza:

"Nem tudom miért nem válaszoltok ha azt akarjátok hogy írjak."


Kb egy hete írtam választ is ide és privátban is...

2023. ápr. 29. 09:58
 19/23 anonim válasza:

17


Nem allapitottam meg. Ha megnezed azt irtham hogy lehet hogy meleg vagy. LEHET.


Utana mondtam hogy ha nem vagy meleg akkor maganyos vagy. Te meg rogton offenzivat nyomtal, hogy de te is.


En csak a kerdesed leirasabol meritettem, es nekem (semmi bajom a melegekkel meg a transzokkal, egyaltalan nem Fideszes vagyok sem Mi hazankos), igy elsore ez jott le.


Esetleg ird ki majd 1 honap mulva a kerdesed amikor ezt elfelejtette mindenki kb. csak atfogalmazva.


Lehet ezert nem irtak es csak trollkodtak, de egyebeknt jott egy par rendes valasz is, meg a 18-as mar 1 hete irt te meg nem valaszoltal.


Most akkor mihez kezdjen az ember veled?

2023. ápr. 29. 15:34
 20/23 A kérdező kommentje:

"Nem allapitottam meg. Ha megnezed azt irtham hogy lehet hogy meleg vagy. LEHET."


A hangsúly részemről azon volt, hogy hogy lehet valakinek ennyire beteg agya, hogy máris arra kell gondolni, hogy valaki meleg. És elég szomorú, hogy ez az első asszociáció még egy ilyen semmi információhalmazból is.


"En csak a kerdesed leirasabol meritettem"


Mit merítettél? Abból az 1 szóból?

Gratulálok hülyegyerek.


"Te meg rogton offenzivat nyomtal, hogy de te is."


Mert így van nyilván. Legalább én elfogadom a helyzetet, te meg nem, te kretén.


"Esetleg ird ki majd 1 honap mulva a kerdesed amikor ezt elfelejtette mindenki kb. csak atfogalmazva"


Újfent csak ismételni tudom magam. Ha te a főzésből és punnyadásból egyeből a homoszexualitásta asszociálsz, akkor bizony egy defektes hulladék vagy. Nekem magyarázhatsz, hogy "nekem csak ez jött le", emögött egy bizony csak a tömegmédia agymosása áll meg egy kanálnyi rosszindulat.


Részemről befejeztem, ilyen típusú emberek ne is írjanak :)

2023. máj. 1. 00:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!