Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozni vágyó srácok...

Barátkozni vágyó srácok Budapesten?

Figyelt kérdés
27 éves srác vagyok, Budapesten élek. Ha 23-29 között vagy, és lenne kedved lógni, csavarogni a szabadidődben, akkor írj. Programok amikre gondoltam: szabadtéri kondipark, konditerem, főzés, punnyadás :D

2023. ápr. 21. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
drogozhatunk ha gondolod
2023. ápr. 21. 19:51
 2/23 A kérdező kommentje:
kössz, azt nem.
2023. ápr. 21. 20:21
 3/23 anonim válasza:
Buzulas is ?
2023. ápr. 21. 21:10
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, vegye mindenki ezt a kiírást tárgytalannak.
2023. ápr. 21. 21:41
 5/23 anonim válasza:
Istenem szegény hogy szétrollkodjátok. Ne add fel, lehet lesz még itt normális is. Én nem vagyok benne a célcsoportban, lány vagyok, de hajrá, csak lesz itt valami értelmes csávó is
2023. ápr. 21. 22:38
 6/23 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben, hogy elhiszik mennyire megaláznak ezzel. Szimplán csak unom már ezeket a gyökereket azon túl, hogy rengeteg emberrel 2-3 levélváltás után amúgy is megszakad a kapcsolat.
2023. ápr. 21. 22:58
 7/23 anonim válasza:
5 voltam, igen amúgy, kb minden kérdést igyekeznek szétbarmolni az agyonművelt trollok, főleg az ismerkedőset. Amúgy lehet ha az edzős kategóriába írsz ki egy ilyet akkor nagyobb esély lesz. Tudom, nem csak arra keresel, de hátha lesz ott valami értelmesebb mint itt. Vagy hát még itt is betalálhat egy-két normálisabb, de hát eddig nem túl fényes a felhozatal
2023. ápr. 21. 23:04
 8/23 anonim válasza:
Agyon műveltek! Ha mondjuk a kérdező tényleg ismerkedni akar, akkor ne csodálkozon, hogy olyan válaszok jönnek, mint a kettes. Menjen ki a világba azt ismerkedjen. Mert ez az oldal kibasszottul nem az értelmes kommunikációról szól!
2023. ápr. 21. 23:32
 9/23 anonim válasza:
Az internetes ismerkedés ma már egy teljesen elfogadott, széles körben elterjedt módja az új ismerősök szerzésének. Valószínüleg a kérdező azért tett fel itt kérdést, mert a környezetében jelenleg nincs olyan ember, akivel a felsorolt dolgokat tudja csinálni. Örvendetes, ha neked ez simán megy netes platform nélkül is (kétlem, mert akkor nem lennél a gyakori ismerkedős kategoriájában másokat offolgatni), de a kérdezőnek nem, vagy nem annyira, ahogy szeretné, ezért célzottan igyekszik erre embert keresni. És hát igen, arra akik trollkodásból "buzulást" és "drogozást" tud csak írni, nem tudok mást reagálni, mint hogy "agyonművelt troll". Ez az oldal azért nem szól az értelmes kommunikációról, mert tele van trollokkal, akik csak elveszik a kedvét, átverik, szivatják azokat, akik egy lehetőségnek veszik a gyakorit.
2023. ápr. 21. 23:39
 10/23 anonim válasza:
Írtam privátban
2023. ápr. 22. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!