Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok. Felköltöztem Budapestre a jobb munkalehetőségek miatt, a barátaimat hátrahagyva. Nem nagyon vannak itt barátaim, 2-3 ismerősöm csak. Tudtok adni tippeket, hogy miként szerezhetek barátokat?

2022. nov. 11. 18:30
 1/5 anonim válasza:
A munkahelyeden van esélyed normális kapcsolatok kialakítására? Ha tömbházban laksz, a szomszédaiddal is beszélgethetsz, ha vannak nagyjából korodbeliek. Illetve a klasszikus megoldás még mindig az, ha keresel valamilyen közösséget, pl. a hobbijaidnak megfelelőt, vagy ha vallásos vagy, akkor egy ilyen csoportot, esetleg ha szeretsz önkénteskedni, akkor ez is szóba jöhet.
2022. nov. 11. 18:41
 2/5 anonim válasza:

Privátban szerintem írhatunk egymásnak.


(Bár most már nem 30 év lett az alsó korhatár, hanem 40 - szerintem rajtad keresztül megnyithatunk újabb másokat is befogadó "csatornákat".)


Tehát színesítjük a palettát...


Szerintem olyan 21 óra tájban leghamarabb újra tudok írni, mert addig elmegyek egy jó ismerősömet segíteni (eltörte a karját, gipszben van éppen) akkor földrajzi távolság miatt nem tartozik az egyesületünkhöz.


Holnapig számításaim szerint mindenképpen előkerülök, ha ma olyan fáradt lennék, hogy későbbre halasztanám a jelentkezést.


középkorú hölgy

2022. nov. 11. 18:44
 3/5 anonim válasza:
Javítás: akkor helyett TEHÁT(!) földrajzi távolság miatt nem tartozik az egyesületünkhöz.
2022. nov. 11. 18:45
 4/5 anonim válasza:

Bocsánat, már félig alszom: akkor helyett AKI(!) földrajzi távolság miatt nem tartozik az egyesületünkhöz, mert rengeteget dolgozik.


Semmi másra nincs ideje, csak munkára és pihenésre.

2022. nov. 11. 18:47
 5/5 anonim válasza:

Tősgyökeres pesti férfiként sincs barátom. Eltűntek évek alatt. Ismerkedési próbálkozások pedig nem sikeresek.

Munkahely kilőve, hobbim speciális. Zárt az áramkör.

2022. nov. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!