Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan szerezzek barátokat...

Hogyan szerezzek barátokat teljesen 0-ról?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondva,hogy ne hazudjak barátim nincsenek,egyáltalán..

Mivel testi-fogyatékosként nem találok sehol se barátot,és mivel nagyon egy magamnak fajta vagyok.és néha rám jön a ideg (ugyebár személyes dolgok miatt).

Szerintettek honnan szerezzek barátokkat?



#barát,ismerkedés,barátság.
2022. jún. 29. 21:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Milyen fogyatékossággal küzdesz?? 😕
2022. jún. 29. 21:35
 2/11 A kérdező kommentje:

1

Ectrodactyly,szájhasadéosság,ennyi a fogyatékosságom..

2022. jún. 29. 22:06
 3/11 anonim válasza:
Mik az érdeklőési köreid? Ha azonos szívesen barátkoznék veled. :)
2022. jún. 29. 22:29
 4/11 anonim válasza:
Ne aggódj, épként se könnyebb barátkozni, nekem sincsenek. Valamiért már nem olyan fontos ez az embereknek.
2022. jún. 29. 23:14
 5/11 anonim válasza:
Hat igen... :(
2022. jún. 29. 23:17
 6/11 anonim válasza:
Szia. Remélem nem veszed le degradalonak a válaszom. Abszolút pozitívnak szánom. Nekem az a személyes véleményem hogy a baratkozásban a fogyatékosságod maximum a saját magad el nem fogadása miatt lehet lényeges. Ha nem vagy elég magabiztos és nem érzed magad jól a borodben az másokra is kihat. Az emberek emiatt maximum sajnalatbol kezdenek foglalkozni veled és nem az ertekeid miatt. Először próbálj meg az erossegeidre koncentrálni, miben vagy jó mit szeretsz csinálni, és mit szeretsz magadon/magadban. Innen a legkönnyebb elindulni. 🤗
2022. jún. 30. 02:20
 7/11 anonim válasza:
Lány vagy?
2022. jún. 30. 02:21
 8/11 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok, de nekem "csak" lelki hátrányosságaim vannak, én leginkább fenntartani kapcsolatokat nem tudok :'D

A fő kérdés, hogy mit szeretsz csinálni? Van valami hobbid? Én pl koncerteken meg kutyasétáltatás közben szoktam összehaverkodni emberekkel, oda is jönnek hozzám, ami tök jó mert én nem mernék kezdeményezni.

2022. jún. 30. 03:39
 9/11 anonim válasza:
7# oooo a lényeg meg is van :D
2022. jún. 30. 14:10
 10/11 A kérdező kommentje:

AMúgy fiú vagyok,szóval hiába :DD

Ami érdekel a bio-kémia,főleg ilyen állatorvossi dolgok..

Meg úgy amblock szeretek gamerkedni stb

2022. jún. 30. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!