Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tartozzak egy összeszok...

Hogyan tartozzak egy összeszokott baráti csoporthoz?

Figyelt kérdés
A baráti csoporttal akivel eredetileg voltam rájöttem hogy nem igazán érzem jól magam ezért megpróbáltam másokkal barátkozni.Viszont az a probléma hogy az osztályunkban klikkesedés van és mindenki már egy összeszokott csapat lett.Hogy tudnék nyitni mások felé hogy befogadjanak?

2022. okt. 10. 20:04
 1/7 anonim válasza:
Sehogy, kussban fogsz végigülni 4 évet mint én
2022. okt. 10. 20:32
 2/7 Canaan válasza:

Szia


Ha nagyon rá görcsölsz,hogy beilleszkedj egy új csoportba feltűnő. A legjobban akkor jársz ha az adott klikkből keresel 1-2 embert (az elején 1) akikkel van valami közös témád. Ők ha jól kijöttök és passzolsz szépen lassan beintegrálnak az új csoportba. A régi baráti köröd azért ne dobd el teljesen. De jó lenne tudni, hogy hány éves vagy és lány vagy fiú, mert kicsit más a csoport dinamika mind a 2 esetben.

2022. okt. 10. 20:34
 3/7 anonim válasza:
Nálunk az osztályon több féle csoport is van és én magas sem tudom hova kéne beilleszkedni. Vannak a skizók, a poszttraumás stressz szindrómások, a depisek, meg akik éjszakánként bepisilnek. Még megvárom míg belövik a gyógyszer adagomat aztán higgadt fejjel még átgondolom.
2022. okt. 11. 19:23
 4/7 A kérdező kommentje:
16/L vagyok
2022. okt. 12. 06:06
 5/7 anonim válasza:
Szereted a Tesz-Vesz várost?
2022. okt. 12. 15:18
 6/7 anonim válasza:
Én is ugyanebbe a szituban vagyok nyugi nem vagy egyedül. Közepesen vagyok népszerű de a nagy bandába nem tudok vagy talán nem is akarok bekerülni. Nálam sokkal jobb beszélővel rendelkező emberek vannak benne akik jól néznek ki a legjobb csajokat dugják magyarán ők az élet győztesei. De sajnos sok balhéba keverednek drogoznak füveznek ami nekem annyira nem szimpatikus. Sok mindent nyersz és sok mindent veszítesz ha inkább kerülöd a társaságukat. Keresd meg azokat az embereket akikkel nagyábol egy az érdeklődési körötök, a többi jön magától. De a legfontosabb, Nem vagy egyedül és ne add fel ! (:
2022. okt. 12. 19:11
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Válaszoló Koszi a biztatást jó tudni hogy nem vagyok egyedul😁
2022. okt. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!