Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van egy szép lány akit megszer...

Van egy szép lány akit megszeretnék ismerni, egy busszal megyünk haza midnig, és néha odafelé is látom a buszon, hogy közelítsem meg?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van valami ÉRTELMES tippje kérlek segítsen.
2022. szept. 18. 10:29
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Hát, le ültem mellé és nagyjából 10-20 perc után rákérdeztem "szia! Bocsi megekérdezhetem mit hallgatsz?" a erre ő: halkan és kedvesen így válaszolt "Nem, nem"
2022. okt. 13. 06:51
 42/43 anonim válasza:
Én azért még nem adnám föl a helyedben! Pláne, ha kedves volt. :) Tán csak szégyellte, hogy valami nem szokványos dolgot hallgat. Majd gondolkodhatunk még újabb nyitásokon, pláne úgy, hogy azért zaklató se váljon belőled... :)
2022. okt. 14. 20:59
 43/43 A kérdező kommentje:
Hát, néha tényleg úgy érzem, de lehet csak mivel reménykedem, de tényleg úgy érzem hogy néha figyel, a szemem sarkából néha mintha látnám.
2022. okt. 14. 22:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!