Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van egy szép lány akit megszer...

Van egy szép lány akit megszeretnék ismerni, egy busszal megyünk haza midnig, és néha odafelé is látom a buszon, hogy közelítsem meg?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van valami ÉRTELMES tippje kérlek segítsen.
2022. szept. 18. 10:29
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Hát, mikor mellé ültem csak bólogatott, enyhe mosollyal
2022. szept. 20. 06:51
 32/43 anonim válasza:

Mit kerdeztel?

Amugy lehet felenk

2022. szept. 20. 09:47
 33/43 A kérdező kommentje:
Semmit német mertem kérdezni még, ha hazafele látom kérdezek majd tőle olyat pl "szia, neharagudj, sietsz? Ha lenne 1-2 perced ha már úgyis egy busszal szoktunk menni suliba és néha haza is akkor nem lenne kedved ismerkedni? Nagyon szimpatikusnak talállak és azért..." esetleg ez bevallna?
2022. szept. 20. 11:35
 34/43 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért. Telefonom folyton kijavit,és most csak telefonról tudok válaszolni de azért remélem érthető, szóval ez bevállna?
2022. szept. 20. 13:07
 35/43 anonim válasza:
igen, nagyon aranyosak vagytok
2022. szept. 20. 17:27
 36/43 A kérdező kommentje:
Esetleg még pár tanács a holnaphoz? Ma hazafele nem láttam, de holnap reggel fogom.
2022. szept. 20. 18:30
 37/43 anonim válasza:
Elég klasszikus a valami ürüggyel szóba elegyedés: pl. bocs, mennyi az idő, vagy bocs, merre van a(z)... (akármi), és mindaz, amit korábban mások is írtak. Én is a buszBAN ismerkedésre szavazok, hiszen ott nincs menekvés. Azt is mondanám, hogy ne siesd el, előbb figyeld meg, hogy milyen és próbáld meg úgy megismerni, hogy nem támadod le. Történt amúgy utolsó írásod óta valami?
2022. okt. 12. 21:30
 38/43 A kérdező kommentje:
Hát, azóta próbálkoztam egyszer és hát kedvesen vissza utasított.
2022. okt. 12. 21:32
 39/43 anonim válasza:
Ha meg már úgyis szóba elegyedsz vele valami mondvacsinált ürüggyel, akkor hozzá is teheted folytatásként, hogy amúgy helló, én XY vagyok és nagyon szimpatikusnak tartalak, szívesen megismernélek jobban. Nekem ez lányként tökre bejönne, azzal együtt, hogy apukám mindig azt mondta, hogy utcán nem ismerkedünk. Emiatt amúgy akár hobbijairól is kérdezheted, vagy hogy mivel foglalkozik, hátha találtok közös érdeklődési területet, netán közös barátokat. Vajon haladtatok már valamit azóta?
2022. okt. 12. 21:33
 40/43 anonim válasza:
hogyan közeledtél és hogy utasított vissza?
2022. okt. 12. 22:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!