Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van egy szép lány akit megszer...

Van egy szép lány akit megszeretnék ismerni, egy busszal megyünk haza midnig, és néha odafelé is látom a buszon, hogy közelítsem meg?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van valami ÉRTELMES tippje kérlek segítsen.
2022. szept. 18. 10:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
Ülj mellé.
2022. szept. 18. 10:32
 2/43 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már ezen, de mindig van máshol szabad hely, nem közvetlen ha mellé ülök csak úgy? Na de mit mondjak neki ? Ez érdekelne.
2022. szept. 18. 10:36
 3/43 anonim válasza:
Szembe babám, ha szeretsz...
2022. szept. 18. 11:11
 4/43 anonim válasza:
Először próbáld meg felvenni vele a szemkontaktust, aztán ha úgy látod, hogy érdekelheted őt, akkor menj oda, és kérdezd meg, hogy leülhetsz-e mellé. Ha igent mond, akkor kezdj el vele beszélgetni. Pl. ha látod, hogy olvas, akkor megkérdezheted, hogy mi az éppen, de szerintem ha őszintén és egyszerűen nyitsz (pl. "szoktalak látni a buszon, és szimpatikus vagy, szívesen beszélgetnék veled"), azzal sem lesz nagy gond. Megkérdezheted, hová jár suliba (gondolom, iskolások vagytok), onnan már esetleg tovább lehet vinni a beszélgetést, ha pl. van olyan ismerősöd, aki szintén oda jár stb.
2022. szept. 18. 11:29
 5/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! #4 Nagyon hasznos volt és szerintem hétfőn be is próbálkozom. Sajnos szemkontaktust sose sikerül vele felvenni mert vagy bámul ki az ablakon vagy a buszra vár és igazából lehetetlen felvenni vele mert sosem figyel rám, mindig vagy a földet nézi vagy stb.
2022. szept. 18. 12:00
 6/43 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy mellé ülhetsz e.
2022. szept. 18. 12:18
 7/43 A kérdező kommentje:
És a buszon kezdjem el kérdezgetni? Az nem túl nyomulós?
2022. szept. 18. 12:33
 8/43 anonim válasza:
Nem egyszerre kell mindent. Először csak juss a közelébe. Hátha magától is lesz kedve nyitni feléd, beszélgetni veled.
2022. szept. 18. 12:38
 9/43 A kérdező kommentje:
Háát, nem is tudom, szerintem inkább megvárom még leszáll és az utcán megszólítom, nekem ez barátibban hangzik. Leülök mellé és meg se mukkanunk az meg kínos.
2022. szept. 18. 12:44
 10/43 anonim válasza:
Ahogy gondolod...
2022. szept. 18. 15:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!