Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van egy szép lány akit megszer...

Van egy szép lány akit megszeretnék ismerni, egy busszal megyünk haza midnig, és néha odafelé is látom a buszon, hogy közelítsem meg?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van valami ÉRTELMES tippje kérlek segítsen.
2022. szept. 18. 10:29
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:
hány évesek vagytok
2022. szept. 18. 15:40
 12/43 anonim válasza:
Jobb a buszon, mint az utcán, mivel ott "védett" környezetben van!
2022. szept. 18. 17:02
 13/43 A kérdező kommentje:
Ohh, hát nem is tudom. Még valami tanács amire oda figyeljek?
2022. szept. 18. 17:18
 14/43 anonim válasza:
Ne ülj mellé először, csak állj oda és kezdeményez beszélgetést.
2022. szept. 18. 17:26
 15/43 A kérdező kommentje:
Na most akkor mi? xD egyik azt mondja üljek le mellé másik azt hogy nem, most akkor mit csináljak? Nem akarom elrontani, már most rá stresszeltem.
2022. szept. 18. 17:50
 16/43 anonim válasza:

Pont ez az, hogy előbb magadat kell lelkileg rendbe tenned. Egyébként én is azt javasoltam volna, hogy fokozatos legyél, és készülj fel az elutasítás lehetőségére is, nehogy ott törj össze...

Tehát, előbb állj a közelébe, legél őszinte, de ne nyálas. Arany középút. Előbb tedd a lelked rendbe, és az önérzeted. Önmagad add, ne egy macsót. Ha elutasít, akkor is.


Mások stílusát véletlen se utánozd sose, magadat add. Sok macsáó, hidd el, nem érzi jól magát, hiszen ha olykor bedől neki sok buta liba, akkor se érzi jól magát a bőrében, mert egy hazug világot vont maga köré.


Ahogy írták, mondd el őszintén neki, hogy aranyosnak tűnik, szipatikus, stb., és ezért kíváncsi vagy rá. Kínos beszélgetés akkor lesz, ha nem elég mély az önsimereted. Na meg ugye, egyre több tapasztaalt után egyre több helyzetre tudsz majd számítani, tehát ha bebukod, akkor is tanultál valamit, és ne mazt, hogy ne ismerkedj többé, hanem azt, hogy HOGYAN NE.


Bár ez összetettebb téma, hiszen ami egyik embernél beválik, a másiknál nem. Első az önismeret, a ásodik am ásik megismerése, hogy ő hogyan működik lekileg.


Ha őgy érzed, sinen vagy, akkor se éldd bele magad, mert vannak, akik csak játszadoznak a másik emebr érzelmeivel. Mindenesetre ha nyitott a csaj, akkor érintsd meg a testét, de mindig legyél mértéktartó eleinte és fokozatos, és figyeld, hogyan reagál! Elsőnek a vállát érintsd meg, adott pillanatban. Ha nem volt elleénre, akkor akár percenként is megérintheted a vállát, de érzésből és őszintén, spontán!

Később egy pillanatra a kezét is megfoghatod. Vicces pillanatokban érintsd meg a buksiját. ;)


"inkább megvárom még leszáll és az utcán megszólítom, nekem ez barátibban hangzik. Leülök mellé és meg se mukkanunk az meg kínos."


Ha már leszállt, nagy az esély, hoyg idpre megy, mint a legtöbb ember! Ellenben a buszon volna időd!! Szóval, állj a közelébe, szólítsd meg magabiztosan, lágyan, kedvesen, ŐSZINTÉN (ha őszinte vagy, nem lesz megjátszottság érzet az egészben és nem leszel görcsös!!), aztán majd alakul, hogy máködne, ha megkérdezed: melléülhetsz-e.

2022. szept. 18. 19:13
 17/43 A kérdező kommentje:
Hűhha, hát holnap kiderül. Már eléggé beleéltem magam hogy össze barátkozok vele, de lehet pofára esek majd.
2022. szept. 18. 19:22
 18/43 anonim válasza:

Megint én vagyok, az iménti. Nyilván a kimenetel bármi lehet, nehogy beleéld magad!! Ismerkedni csak elvárás nélkül lehet!!

Pasija is lehet jelenleg, ki tudja. Egyébként nem baj, ha valaki foglalt, attól még haverkodhatsz vele. Ha szinglivé válik, lányhaverből barátnővé is avanzsálódhat akár. Ha meg nem, akkor is lehet jó ismeremetség. Nekem a haverjaim zöme nő volt, életem során. (Férfi vagyok.)


De mondok neked valamit... Összejönni egy dolog. De ha tényleg akár fokozatosan, akár hirtelen valami mélyebb alakul, bármikor kettészakadhat egy kapcsolat. Ha mindezek tudatában tudsz bármit kezdeni nőkkel, CSKA AKKOR vágj bele! Máskülönben a depitől a szuicid gondolatokig sok minden lehet as következménye, ha balul sűl el, kevésbé rossz esetben elmegy a kedved a további ismerkedéstől.


Valójában sxok nőt érdemes megszólítani, és csak add magad. Átlag tízből egyikkel lesz valami. Kivéve ha te vagy Don Juan, vagy a Rockefeller dinasztia tagja, viszont akkor meg sajnos érdekből tapadnának a csajok (pontosabban a kurvák). Az meg nem az igazi.

2022. szept. 18. 19:30
 19/43 anonim válasza:
Az elet olyan mint domino, van akinek tetszel vagy sem. Ha nem, lepni kell tovabb, nem szabad osszetorni magat. Igy tud tanulni a hibabol is akar
2022. szept. 18. 20:52
 20/43 A kérdező kommentje:
Ma sem mertem mellé ülni, de az utcán lefogom szólítani, lesz ami lesz. De amúgy mindig zenét hallgat és az ablaknak dől néha a táskája mindig a combján van, szerintem magányos, vagyis remélem... :/
2022. szept. 19. 06:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!