Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Semmi értelme itt semminek,igaz?

Semmi értelme itt semminek,igaz?

Figyelt kérdés

Még nem volt olyan,akivel kettő-háromnál több levelet lehetett volna váltani,pedig kismillióan írják ki, hogy beszélgetés, barátkozás.

Budapesti vagyok,de az aztán pedig végképp nulla, hogy ittenivel találkozni, egy sétára akár lehessen.

Nem sok, sőt semmi értem itt kérdéseket tenni, mert nemcsak az én, hanem más tapasztalata is, hogy senkit semmi nem érdekel, max unatkozásból ideírnak,aztán eltűnnek.


2022. szept. 17. 10:31
 1/10 anonim válasza:
Ez nem itteni sajátosság, mindenhol ez van. Azért néha össze lehet hozni hosszabb beszélgetést, néha egy találkozót is, de ezek se lesznek tartósak sajnos.
2022. szept. 17. 10:36
 2/10 anonim válasza:
Nem tudom, nekem mindig összejön 1-1 tali, tegnap is volt egy. Lehet nem talákozunk többet, de az esélyt megadják általában.
2022. szept. 17. 10:46
 3/10 anonim válasza:
Lehet ismerkedni,ha normális vagy.
2022. szept. 17. 10:56
 4/10 anonim válasza:
Én is ezt tapasztalom részben. Valóban sokan érdektelenek, nincs kitartásuk, szerintem sok az éretlen fiatal itt, meg a másik, ami a való életben is megmutatkozik, az érzelmileg-, és ideggyenge emberek. Úgyhogy minimális az itt, akivel lehet érrtelmesen beszélni... (F)
2022. szept. 17. 10:59
 5/10 anonim válasza:

Én sok emberrel beszélgetek már több hónapja.

Viszont azokat az embereket, akik válasznak csak egyszavas válaszokat adnak és látom, hogy csak én erőltetem az egészet, ignorálom.

2022. szept. 17. 11:02
 6/10 anonim válasza:

Nem régóta próbálkozom, de már volt pár beszélgetésem ami jóval tovább ment a "kettő-három levél"-nél, szóval van akinek működhet, nyilván az nem ha minden ismeretégedet innen akarod összekaparni, de egy-két hosszabb távú barátság simán összejöhet, a tucatnyi rövid társalgás mellett persze.

Mellesleg az 1-es válaszolónak igaza van, ez a jellemző az online ismerkedésre, bárhol is vagy, meg már egyre inkább az offlinera is sajnos.

2022. szept. 17. 11:08
 7/10 anonim válasza:
Hát 30 alattival nekem sem sikerült még semmit sem osszehozni, idősebbel (nem egyel) már 2 éve folyamatosan beszélek volt egyikkel talalka is szex is, egy másikkal is lehetett volna tali (szex nem, mert parom volt meg neki is), de nekem kellett lemondani, mert a párom kiakadt, kár volt elmondani, aztán még beszélgettünk sokáig aztán eltűnt, de két evig tartott az is. Volt egy aki brutál dögös és csinos is volt, vele is volt tali és szex. A 30 alattiak 3-4 levél után eltűnnek. Komolytalanok és nem tudják mit akarnak. Ez van persze bőven 30 felettiekkel is, de azért hamarabb lehet velük többet kialakítani. Egy 30 alattival lehetett volna több is még akár kapcsolat is mert nagyon jó csaj volt, de ő is lemondta a talit végül és megszakadt a kapcsolat :)) ez ilyen, társkereső még rosszabb :D
2022. szept. 17. 11:17
 8/10 anonim válasza:
Lehet siman, de nem tul celszeru egy ilyen oldalon..
2022. szept. 17. 13:57
 9/10 anonim válasza:
Én nem tűnök el, több éve itt vagyok az oldalon napi rendszerességgel, viszont csak az értelmes üzenetekre írok vissza. 🙂 L
2022. szept. 17. 18:55
 10/10 anonim válasza:

#9:

Szerintem már mi is beszélgettünk... 😊

2022. szept. 17. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!